Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem valami komoly gond van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem valami komoly gond van igaz?

Figyelt kérdés

Minden fiú úgy beszél a barátnőjéről mint valami tárgyról (tisztelet a kivételnek).

Egyik barátom is , 1-2 vagy 3 hónapot együtt van valakivel (persze szigorúan csak buli és stb a program...) isznak, lerészegednek...

Fura csak én keresNÉK többet 17 évesen egy kkapcsolatban? Mint buli,ivászat stb!? Például túrázgatás , kirándulás, vagy egy végig hülyéskedett nap vagy például elmenni gokartozni vagy csak egy bensőséges nap együtt? Bennem a hiba? Csak én nem ismerek meg olyan lányt akinek ezek még kellenek? 17/F



2016. jan. 29. 23:39
1 2 3
 1/22 omba ***** válasza:
100%
rossz a társaságod.. építsd le szépen, és menjél normális emberek közelébe.
2016. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Szia! :-)


Szerintem nincs veled semmi baj, főleg nem komoly gond! Tök aranyos, hogy ilyen romantikus személyiség vagy, példaértékű!


Igen, a mai 17 éves korosztálynak (lányoknak és fiúknak egyaránt) kicsit mások az értékrendjei (tisztelet a kivételnek!), mint ami kellene, hogy legyen, ennek én is sokszor szem és fültanúja vagyok, szerencsére csak kívülállóként.


Ha a te korosztályod lennék, én szívesen randiznék veled! :-) Megfogod találni a párod, aki hasonló dolgokat vár el egy kapcsolattól, ne izgulj!


Ne csüggedj és sok szerencsét!:-) 20/L

2016. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet de ha nincs más kapocs egy másik társasághoz úgy elég nehéz lenne nem ?
2016. jan. 29. 23:50
 4/22 A kérdező kommentje:
2-esnek köszi szépen! :) Ez most jól jött!
2016. jan. 29. 23:51
 5/22 anonim válasza:
Keress egy túra egyesületet (tele van velük a net), vagy egy sportklubot (azokkal is), annyi jófej fiatal van a világban, hogy csak kapkodod majd a fejedet.
2016. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Igazából ez a normális, amit te képviselsz. Csak mivel manapság már kifordult magából az emberiség, ez tűnhez inverznek. De nem így van. Keress új barátokat, én is azt mondom, mert felszínesek ezek az emberek.
2016. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Húú, de fiatal vagy még a micimackó életmódhoz.

Menj el, bulizz, éld az életed, próbáld ki a kis ribiket, mert nagyon hamar megöregszel, bekerülsz a munka mókuskerekébe, és bánni fogod, hogy nem voltál fiatal. Ott már lehet micimackóskodni, de élvezd ki az életet, amíg lehet.

2016. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Rendben ha vissza gondolok tényleg felszínes... Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek :)
2016. jan. 30. 00:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Én sosem viszem olyan helyre a bnőmet ahol féltenem kellene..a közös programok mindig megvannak,de pont amit te is írsz, az a lényeg: túrázgatàs,kiràndulás, végig hülyèskedett nap..közös ebéd,vacsora, vagy csak elmegyünk naplementét nézni, stb..egy csomó dolgot lehet csinálni közösen,de a bulizás,lerèszegedés nincs köztük szerintem..
2016. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7-es de engem az nem érdekel. Pont ez a bajom barátaim hívtak bulizni három hete is amikor volt nagyobb erezd el a hajad.De egyáltalán nem hoznak lázba az ilyesmik.
2016. jan. 30. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!