Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha reménytelenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha reménytelenül szerelmes vagyok? De tényleg reménytelen mert 180km van köztünk a fiú is valószínüleg érez valamit irántam de szerintem ő is tisztában van ezzel a dologgal hogy köztünk a dolog lehetetlen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek legszívesebben éjjel nappal vele lennék :( és már rendesen rámjön a sírógörcs ha rá gondolok! Ti hogyan felejtenétek el? Mert ha elkezdek ismerkedni másokkal nem megy mert folyton azt mondja nekem a szívem hogy ő nem jó mert ő nem az a fiú akit én szeretek! Amúgy a fiúval mindig szoktunk sky.pon beszélgetni, meg találkoztunk már akkor meg folyton ölelgetett és az olyan jó volt és egy hónap mulva újra találkozunk de akkor is reménytelen! Hogyan verjem ki őt a fejemből mert semmi másra nem birok koncentrálni (kb 2 hónapja) amúgy én 15 éves vagyok ő meg 16?

2016. jan. 31. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatot meg lehet próbálni. Hétvégente vagy max 2 hetente tudnátok találkozni nem? Mert akkor szerintem simán lenne értelme.
2016. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mindketten komolyan gondoljátok és szeretitek egymást, akkor egy próbát azért megérne a távkapcsolat (szerintem). Én a helyedben ezt megbeszélném vele skype-on vagy majd a következő személyes találkozáson.

Amúgy ha szeretnél erről bővebben beszélni, nyugodtan írj privátot. :)

2016. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is megérne egy próbát, de ti tudjátok.

Voltbarátom és köztem ~130km volt.

Megoldottuk, nem emiatt mentünk szét.

Sok szerencsét!

2016. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háát nyáron joban megoldható, már ha a szülők is támogatnak, anélkül döcögős:D
2016. febr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uramisten asszem ismerem a srácot.Hol ismerkedtél meg vele?
2016. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyulának hivják ?
2016. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ööö... Nem xd
2016. febr. 4. 06:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs
2016. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De am Budapesti én meg miskolc mellet lakok és Olaszországban ismerkedtem meg vele mert ott voltak nyaralni ahol mi
2016. febr. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!