Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Miért nem kellek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Miért nem kellek soha senkinek? És ha elösször meg is tetszem valakinek, hol rontom el? Lányok! Miért nem jó ez sem meg az sem? Kérlek tényleg kéne segítség. Teljesen kétségbe estem hogy örökre egyedúl maradok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a 3. Csajt cseszem el valahogy. Pedig tényleg nem tudom. Az elsőnél nagyon elvoltam vele. Azt tudom hol baxtam el, mert mindent elmondtam kb. Pont a mélyponton talált rám. És csak barátság lett belőle. De most a 2. Csajnál hidegebben kezeltem. Nem hagytam hogy túl sokat lásson. Nem hagytam hogy a fájdalmaim lássa és hogy mennyire kétségbe vagyok esve. Inkább én segítettem rajta folyamatban. (Am az 1 csajnak is folyton segítettem amiben csak tudtam. Vígasztaltam. Meghalgattam tanácsokat adtam. Már tényleg majdnem hogy sikerült. Erre valami történt, és hirtelen friend zone...) most a 3. Csajnak olyan fele fele arány. Hát úgy tűnik neki se kellek. Pedig nem vagyok olyan ronda... mindenkivel kedves vagyok. Folyton segítek. Eggyüt érző és viszonylag érzelmes. Kicsit zűrös családdal. Kicsit talán túl hajlamos kicsit bedepizni. De folyton egyedül vagyok. Egyszer volt egy "kapcsolatom" apam halála elött. Csak meghalt, és szétszéledtünk. Még igazából nem is történt semmi csak eggyüt lógtunk. De én tényleg nem értem. Mindent megadok amit egy lány kér. Sokat olvastam ilyen témakörben, és így nagyon úgy csinálom hogy jó legyen nekik. De ők csak barát zónába tesznek vagy nem is foglalkoznak velem... pedig ez a 3. Csaj sem teljesen komplett. De én mégis folyamatossan csak dícsérem. Folyton bókolok. És segítek rajta. Mikor kérdezi mi van velem elmondok néhány kis éppeni fájdalmat, de semmi komolyat. De így se sikerül. Már nincs kedvem az egészhez... egyszerűen szörnyű... pedig tényleg mindent megteszek. És nem cigizek/iszok/drogozok. Semmi. Otthon ülók és csinálom amit kell. Az első lánnyal néha találkozom/tam mert jóban vagyunk/voltunk. Bár most lett egy barátja és engem szép lassan elfelejt. Már nem akarom ezt... mit tudnátok tanácsolni? Ja! És neten meg nem is, akarok párt találni. Én csak maximum személyessen. 16/f

#magány #egyedül #egyedüllét #fájdalom #friend zone #holrontottam el? #mindjártkinyírommagammertelegemvanebből
2016. febr. 15. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Biztos csúnya vagy, azért
2016. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet túl sokáig húzod az időt,a lányok meg azt hiszik h "na ez se lép semmit,biztos csak barát akar lenni"

Szóval be friendzoneolod magad

2016. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1es. Köszi... sokat segít... de enm úgy látom hogy ronda lennék. Kicsit pattanásos, de már tisztul az arcom.

2es. Lehet h néha kicsit húzom, de tényleges okok miatt maximum. De a 3. Csajjal egy osztályba járunk. És az osztály társaim, meg úgy az egész iskola ellenzi valamiért hogy össze jöjjön bárki bárkivel. Természetessen a qrvák a kis cuccokal igen. De amúgy nagyon nem. És félek hogy nem tudnám megvédeni ezektől. Mert magamat nem féltem, nem vagyok egy gyenge gyerek. De nem lehetek mindíg mellete. Szóval itt most várnom kell a 8. Végéig. (Nem nem buktam egyszer se)

2016. febr. 15. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Kezdj el sportolni valamit, tanulj egy komoly szakmát, foglald el magad, legyél egyedül is kiegyensúlyozott, barátkozz emberekkel és 100%-ra megígérem, hogy 30 éves korodig lesz egy klassz nőd.
2016. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De most miért nem lehet? Miért nem akar senki? Én tehetek rólla? Nem tudom felfogni. Meg 30 éves koromat meg se fogom élni ha így folytatódik...
2016. febr. 15. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a korban hozzád illő lányok még nagyon gyerekek, a veled egyidős lányok meg kapnak 20 éves egyetemista srácot, ami sokkal menőbb. Azt kell látni, hogy a társkeresés egy génpiac. A kereslet-kínálat szabja meg az árat. Egy csinos 16 éves lány nagyon sokaknak kell, ezért az ő értéke magas. Egy 16 éves fiú a társkeresési piac legalján van, már nem fiú, de még nem férfi. 30 évesen a dolog megfordul, és ha jól építed fel magad, sokkal többet fogsz érni a piacon, mint egy egykorú nő. Ehhez viszont szükséged van egy sportos testalkatra és egy jó szakmára. Ne csüggedj! Az idő neked dolgozik!
2016. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Szavaid alapján úgy tűnik túl rendes vagy. A 16-os lánykák jó részének nem a kedvesség, a romantika, az udvariasság kell, hanem az, hogy valaki rámenős legyen, aztán meg sz@rba se nézze őket. (17éves öcsém példája alapján, akiért odavannak a csajok.)
2016. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Bár az utolsó kiábrándító, az elötte lévő is kicsit gáz, mivel azért 30 éves koromig várjak?... huhh... noh nem baj... ezen is túl leszek :) azért köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 16. 18:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy az utolsónak igaza van. Csak nem szó szerint így, vannak ennek értelmesebb okai is, mint a mert csak. De nem mindenki ilyen. (Amúgy csendes lányok között is sokan vannak, akikből soha nem néznéd ki...)

16/La

2016. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*L
2016. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!