Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit soha nem néznek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit soha nem néznek meg a lányok tömegközlekedésen az azt jelenti hogy nem tetszik senkinek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én otthonülős vagyok és csak iskolába járok ki otthonról, de a tömegközlekedésen nem néznek meg a lányok.


Ez azt jelenti hogy nem tetszem senkinek?


Elég rosszul látok (kb 2 métert látok tisztán és utána homályosan... De úgy hogy nem mosódik össze hanem csak éppen annyira hogy ne tudjam elolvasni pl. hogy mi van a táblán), de a szemüveget csak otthon és órákra hordom,de azt akkor is kellene látnom ha megnéz egy lány.


Régebben mindig figyeltem, de nem nagyon nézett meg senki és mostmár inkább nem is nagyon figyelem, inkább olvasol helyette, de akkor is bánt.


Ez annak a jele hogy senkinek sem tetszem?


17/f


2016. febr. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy házit irnak, zenét hallgatnak, nem érdeklik oket az emberek. Végülis aki buszon ül, az nem azert megy oda h bepasizzon
2016. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor mit csinálhatnék hogy én is tetszek valakinek? :(
2016. febr. 16. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozóhelyekre hétvégente vagy ha az utcán sétálsz és meglátsz egy lányt aki bejön menj oda hozzá ne várd a csodát tegyél érte!:)
2016. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mond hogy nem gondoltad komolyan ezt a kérdést..
2016. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja mert a lànyok többsége azért buszozik hogy pasikat nézegessen:D
2016. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!