Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettegek, hogy nem fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek, hogy nem fogok barátnőt találni vagy nem lesz soha semmilyen kapcsolatom egy lánnyal, van kiút?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és igencsak kilátástalan a helyzet, nem érzek semmiféle komolyabb előrelépést az ezelőtti évekhez viszonyítva. Az életem teljesen rendben van, ezt leszámítva, ami napról napra egyre jobban bosszant. Kívűlről nem látszik rajtam, hogy gorcsosen keresnék valakit csak belülről emészt. Koszonom előre is a válaszokat, ha valakit érdekel valamiféle tulajdonság vagy jellemző azt leírom majd konkrétan.

2016. febr. 17. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ja nekem is az van sokszór de jó is lene ha most lene b nőm..
2016. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Járj el olyan rendezvényekre amik érdekelnek, csináld amit szeretsz és megismersz majd valakit.
2016. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Egyenes út ***** válasza:

Ember,fogd meg magad és menj bulizni,kocsmázni,vagy esetleg sportolni.Na,és ott nagyobb eséllyel találsz csajokat,mint ha otthon ülsz a számítógép előtt egész nap,és ott sajnáltatod magadat.

Így van,vagy nem így van?Na...

Kérdezhetsz bátran nem kell betojni!:)

2016. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A buli nem túl jó ötlet (szerintem) mert oda szinte csak a pláza***** járnak..de persze attól függ mennyire komoly kapcsolatot szeretnél :) 16/l
2016. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Egyenes út ***** válasza:

#4

Vannak igényesebb bulik is Magyarországon.Nemtudom hogy te milyen helyeket ismersz...

2016. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbálok járni olyan helyekre meg csinálok mindent ugyanúgy, de nem veszek észre semmilyen kezdeményezést, én pedig csak úgy nem megyek oda egy lányhoz sem szerintem onbizalomhiány miatt. Tudom ha nem próbálkozok nem sikerülhet de mégis mindig halogatom mert egyszerűen összeomlok ha visszautasítanak.
2016. febr. 17. 18:06
 7/13 Egyenes út ***** válasza:

Akkor ez van.Így halsz meg.

Hacsak nem változol meg.MEG KELL VÁLTOZNOD.ennyi

Növessz páwa hajat,Nekem is az van.Tapadnak a csajok..(Nem ribik)

2016. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem fog egy jó nő sem odamenni hozzád hogy: ,,Gyere dugj meg!" Ha félsz akkor nem is lesz, egy nő elvárja hogy te szólítsd meg, a páwaság meg nem megoldás hogyha az nem te vagy. Énis olyasmi vagyok de én megtaláltam benne azt, ami miatt igazán magabiztos tudok lenni, lehet nálad nem így lenne
2016. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy egy férfi legyen férfi és ne valami kis szelfizős, szoknyába járó és pálcikalábú hülyegyerek (mint általában a páwák). Járj el sportolni, kezdjél bele új hobbiba, a rákérdezéssel meg ne parázz, én is ilyen helyzetbe vagyok jelenleg, én egy kicsit összeszedtem magam, ráírok már arra aki tetszik, de ez a fejlődés kb 3 hónap volt. Talán adódhat abból, hogy kiskoromban dagi voltam és nagyon pattanásos, ezért nagyon sok lány kinevetett. Változtass a külsődön és lesz önbizalmad. Ha gondolod írj rám, dumálunk egyet :)

18/F

2016. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fura módon énis félek pedig nekem volt 1 kiskorom
2016. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!