Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még próbálkoznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még próbálkoznom egyáltalán?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos kinézetű srác vagyok, nem az aki után bomlanak a nők, de nem is az akire ránéznek és elfogja őket az undor, szóval teljesen átlagos. Én már feldolgoztam és meg is értem, hogy nekem sosem lesz olyan top10es barátnőm, miért pont velem foglalkoznának, amikor ott a sok nálam jobban kinéző pasi. Nincs vele gondom, elfogadtam. A napokban összeismerkedtem egy lánnyal, ő is olyan átlagos kinézetű, nem egy hú de szép de nem is csúnya, tök jól elbeszélgettünk meg minden, még a remény is felcsillant a szememben, hogy végre lehet valami. Másnap beszéltem közös ismerősünkkel, hogy kérje már ki a véleményét rólam, mert kíváncsi vagyok, hogy egy olyan lány mit gondol egy ilyen pasiról, mint én. Erre azt szedte ki belőle az ismerősöm, hogy szerinte hülyén nézek ki és furán és nagyon nem jövök be neki.

Itt kezdtem el gondolkodni, ha még egy olyan tök átlagos lány is azt gondolja, hogy én nem vagyok jó neki, akkor van e még egyáltalán értelme próbálkozni? Feldolgoztam, hogy az igazán szép lányok nem fognak velem foglalkozni, de még amikor nagyon le veszem az igényeimet akkor sem jövök be senkinek :(



2016. febr. 21. 11:09
 1/3 anonim válasza:
75%
A szépség relatív. Tudom, nehéz elhinni, de tényleg az. Ami nekem szép, az lehet neked nem. Mi a barátnőimmel mindig azon röhögünk, hogy mennyire különböző az ízlésünk. Ennek a lánynak most nem jöttél be. Na és? Hacsak nem életed szerelme majd jön a következő, akinek te is szimpatikus leszel :) 15/L
2016. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon magam alatt vagyok, de ez most kicsit segített :)
2016. febr. 21. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, mindenkinek más az ízlése. Az is lehet, hogy a lány akit most kifogtál kicsit túl sokat képzel magáról, elég gyakran előfordul. Majd lesz olyan, akinek tetszel, a lényeg hogy legyél nyitott, járj el otthonról, ismerj meg új embereket. :)

18F

2016. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!