Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdésem: csak ismerkedéssel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: csak ismerkedéssel kapcsolatos kérnék mindenkit csak normálisak írjanak legyenek szívesek mert ez komoly kérdés! és ne azt írjátok hogy keresgéljek hanem válaszokat kérnék (fiú) és hogy nektek hogy vállt be? (a saját "stratégiátok")

Figyelt kérdés

azt szeretném megtudni hogy mit írjak ha ráírok valakire facebookra akit nem ismerek és megszeretném ismerni

az oké hogy ráírok de nem tudom hogy mit írjak mivel nem nagyon tudom és ebbe kérnék segítséget mert attól is félek hogy megkérdezi (miért írtál rám?) és erre nem tudok mit írni :( kicsit félénk vagyok és ezért kéne segítség



2016. febr. 26. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy/ Mizu?


Nagyon megtetszett a profilképed, szép a szemed, nagyon kifejező. Nem szokásom fb-on ismerkedni, de azért gondoltam kivételt teszek veled. Csak vicceltem. blablabla

2016. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!