Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt most nagyon elrontottam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nagyon elrontottam? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel chateltem.Suliból ismerem.Elég jól alakulnak a dolgok.De aztán valamiért elég szűkszavú lett.Én meg bepánikoltam és elhívtam randizni.Azt hittem,hogy az lehet a baja,hogy töketlen vagyok,vagy nem tudom.De nem válaszolt rá.Csak azt írtam,hogy van e kedve találkozni.De pár nap múlva írtam neki egy üzenetet,amiben konkrétan leírtam,hogy ha van kedve,randizhatnánk.De semmi reakció.Én meg pár nap múlva írtam neki,hogy "mi a franc bajod van" meg "mi ez,hogy egyik napról a másikra nem vagy hajlandó szóbaállni" meg ilyeneket.Nem chaten,csak űzenetben,mikor nem volt fent.

Most meg írt,hogy bocsánatot kér,csak meglepte meg kellett neki az idő

De nem tudom,hogy ez most jó e vagy rossz.Szerintem most egy agressziv idiótának tart.



2016. febr. 27. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom it gondolhat, de biztos kell pár nap míg ámegy rajta. Kérj tőle bocsánatot, mondd hogy az egész a te hibád(ez a lanyoknak bejon xdd), és utána megpuhult állapotba hívd el valahova
2016. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a hátad mögött kinevet a barátnőivel mert nem vagy képes elhívni szemtől szembe... Ettől függetlenül nem hiszem hogy agresszívnak tart vagy valami, nincs veszve minden, ha nem írt vissza mást, és nem beszélgettek akkor menj oda hozzá személyesen, mert azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha... 18/F
2016. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!