Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan rossz egyedül lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz egyedül lenni, olyan jó lenne már boldog lenni valakivel. Mit csinálhatnék, hogy találjak barátot, internet, vagy milyen helyek vannak ahol lehet normális fiúkkal ismerkedni, ha nem járok bulizni se?

Figyelt kérdés
16/L
2016. márc. 27. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen vannak normális fiúk, de amúgy készülj fel most kapsz 40 privátot mindjárt..:D Bátor dolog volt kiírni. Amúgy meg csináljatok olyan programokat ahova szándékosan hívtok fiúkat is. Fiú barátok barátai is menjenek stb.
2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
normalis fiut nehez talalni de én mint normalis fiu mondom hogy normalis lanyt megnehezebb...de figyeld meg par eprcen belül hirtelen minden fiu normalis lesz itt és meg akar majd ismerni :D csak vard ki :D
2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Heh..:D

Ja, csak az ország másik feléről fognak írni...:)

2016. márc. 27. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Te nagyon bátor vagy, hogy ezt kimerted írni :D az előttem írónak igaza van sajna ma már mind2 nemből egyre kevesebb a normális, neten szerintem ne nagyon próbálj ismerkedni ott szinte minden fiú csak b*szni akar kisebb-nagyobb rendezvényeken (pl.: utcabál, mondocon, koncert vagy valamilyen sport esemény) előszokot fordulni nehány normalisnak mondhato ember
2016. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit nem adtam volna én egy ilyen lányért :)
2016. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hidd el találkozol majd valakivel, de itt neten senkinek ne dőlj be!

De tényleg lesz olyan srác, aki normális és kölcsönösen tetszetek majd egymásnak. Amúgy meg tudom javasolni a PlayIT-eket, igen gamer rendezvény, de ők még mindig normálisabbak, mint a bunkó parasztok vagy a még bunkóbb pávák.

Sok sikert. Ha tudok segíteni, írj rám.

2016. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért te hol laksz? :D
2016. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mádár0218 ***** válasza:

Figyelj ahogy már más is írta mindjárt kapod a privát üzeneteket!

Valamint a legjobb barátokat összehívni és elmenni valahova 4-5 en! Aztán a többi adódik :)


Én 17 vagyok mindjárt 18 soha nem volt még semmim pl csók, de nem csak neked van nehéz dolgod nekünk se könnyű! :/


Vigyázz mert sokak csak sexet akarnak vagy egy kis együtlétet és utána dobnak és összetörik a szíved!


Sok sikert! :)

2016. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy 16 vagy.
2016. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a pronlémám

Pl ismerkedj barátokon keresztül, suliban, vagy ha az utcán jön feléd egy helyes srác játsszd, hogy elbambultál, kérj bocsánatot és mutatkozz be, vagy pl a közösségi szolgálatokon is lehet ismerkedni (nekem majdnem sikerült, csak annyira izgultam, h amikor megkérdezte a srác, hogy milyen néven talál meg facebookon, véletlenül anyukám nevét mondtam)

2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!