Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Koncerten hogyan lehet csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koncerten hogyan lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Újabban egyre többször megyek haverokkal az egyetemi bulikba (1 éves vagyok én is, csak eddig nem nagyon volt fölös pénzem bulizni) és addig minden alkalommal eljutok, hogy találok csajokat akik nem zavarnak el azonnal ha táncolni akarok velük, de a táncnál tovább még sosem jutottam. Táncolunk táncolunk, aztán egyszer csak gondol egyet a csaj és lelép. (max 5 perc)

20/F

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 30. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Vegyel neki valamit...pl inni vagy valami...

Kerdezd meg hova valosi melyik koliba jar stb...kerdezd meg korbe vezet e mert meg most jottel es nem ismered a kornyeket...ha olyan a lany probald meg lekapni...

Menejtek el setalni valamerre mond neki tul hamgos a zene es beszelgetni szeretnel mert nagyon megtetszett neked...

Nem azert de en erzem magam rosszul hogy 15 vagyok es en adok egy 20 evesnek csajozasi tanacsot...xd

De azert sok sikert...remelem mar nem vagy szuz es ha oda kerulsz hogy hasznalni kell ami a labad kozt van akkor tudod hasznalni...

(En mar nem vagyok szuz, es nem egy lanynyal voltam mar...nekem elegge megy a csajozas...xd

Ugy vagyok vele ha vissza utasit lesz masik...ezt tartsd az eszedben es nem lehet baj)

2016. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen egyet értek az előzövel. Mert a csaj valószínűleg ismerkedni akár csak nem beszélhetek és unalmasnak talált. De ezen lehet változtatni csak akarni kell.


15/L

2016. márc. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd meg egy italra, kérdezősködj felőle, dicsérd milyen szép kérdezd meg van-e barátja, próbálj egy későbbi talit megbeszélni vele, stb. Azt, hogy kapd le nem nagyon díjaznám abból sok jó nem lehet: -vagy egy pics@'t fogsz ki -vagy felképel -vagy ha már van barátja ő csomagol össze (Ez csak akkor baj ha nem egy 30kg páva)

Ha meg nem jön össze tényleg van másik is de azért egy határt be kell tartani.

2016. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat persze hogy igazam van...xdd

Amugy lekaphat nyugodtan egy csajt...de direkt oda irtam hogy ha olyan a lany...es nem ugy gondoltam hogy oda megy es lesmarolja...xd

Hanem beszelget vele...es utana ha jo lesz a hangulat...

2016. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Smrold le tánc közben
2016. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mértékkel öcsém!
2016. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 évesen csajozni, kutyafáját, megváltozott a világ!4!négy!4
2018. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!