Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes fiúk (én is az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes fiúk (én is az vagyok) Ti hogy visselitek el hogy úgysem tetszetek a nektek tetsző lányoknak? Én baromi rosszul szoktam érezni magamat, de nem tudom hogy tereljem el a figyelmemet.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és mikor megyek a suliba (csak oda járok ) rengeteg csinos lányt látok.


Imádom nézni őket ,mert máshol nem láthatok közelről lányt. (Fiú osztályban járok)


De az a baj hogy az rendben van hogy nagyon szeretem nézni őket,de utána mindig szomorú leszek mert ők rám sem néznek.

Például ma nagyot fékezett a vonat és majdnem rádőltem arra a lányra aki a vonatról legjobban tetszett nekem ,de azt sem nézte meg hogy ki vagyok...pedig a szeme sarkából biztos hogy látott mert én is láttam hogy milyen szép szeme volt.


Pedig kis szerény aranyos lánynak tűnt.


Akinek hasonló problémái vannak, Ti hogy próbáljátok leküzdeni azt a rossz érzést?


Ha van. Ha nincs akkor simán csak hogy terelitek el a figyelmeteket?


2016. márc. 31. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Pár év és nem fog számítani a kinézeted csak a bankszámlád.

Ha pedig elcseszed, és csúnya leszel és szegény is, akkor pár évtized és lesz virtuális valóság. Ennyi.

2016. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ember. Nem érkezett már elég válasz? Minden második nap megkérdezed, ugyanazt, csupán másképp.

Nem nehéz elnyomni. Engedd maxra a zenét, vagy keress új zeneszámokat. Nézz filmeket, sorozatokat. Tudatosítsd magadban és fogadd el, zárd le, hogy nem lehet és kész. Hiába nézed őket, attól még semmi nem fog történni, sőt csak rosszul érzed magad miattuk. Zárd ki őket az életedből, ha nagyon kanos vagy verd ki párszor. Ha látsz az utcán szép, neked tetsző lányokat, akkor képzeld el egy unszimpatikus helyzetbe vagy a hibáit helyezd előtérbe. Az még jobb lenne, ha teljesen ignorálnád és ne tekints rájuk nőként.

2016. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam "helyes" fiúnak,a lányok közül sokat mégis le tudok venni a lábáról mert mim van a helyességem helyett?-humorérzékem,inteligenciám,magabiztosságom,jó beszédkészségem,stb....Viszont annak ellenére hogy nem vagyok arcra a legszebb rengeteget tettem érte és ezért sportos alkatom van,és szerencsére magas vagyok(187 cm).Szóval nem reménytelen a csajozás csak észre kell venni melyik lánynak jön be a személyiséged és melyiknek nem....Akinek nem jön be,annál ne próbálkozz(a 10/10-es csajok 99.9999999százaléke ilyen lesz ha nem vagy jóképű),de akiknek bejön azokkal szervezz közös programokat.És ha netán megvan a kölcsönös szimpátia,a szemedben egy amúgy 10/7es csaj is sima 10-es lesz.16/f
2016. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én már úgy ahogy megszoktam..

de ahogy fentebb is írták, zene maxra és nem is tudsz másra figyelni csak a zenére 🔊😍

2016. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elviselnem, mert ronda létemre is gyönyörű, kedves barátnőm van. Ha nem próbálkozol lányoknál sose lesz senkid. Ha próbálkozol akkor meg egyszer össze fog jönni. Nem mindenkinek a külső a fontos. (És nem, nincs pénzem... nem azért van barátnőm....)
2016. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
44%

Amugy sok lany nem azert nem nez a sracra mert nem jon be neki hanem csak szimplan nem akar zavarba jonni ha esetleg a fiu eszreveszi hogy nezi ezert inkabb ra se nez...ha meg be is jon neki akkor is hanyagolja hogy megbamulja...szoval szerintem ne tord ezen magad, majd ugyis jonni fog valaki akinek tetszeni fogsz vagy mar lehet hogy van is csak nem tudsz rola. Igazabol sok csaj azt varja hogy a fiu kezdemenyezzen tehat az sem lenne rossz otlet neked. Na drukkolok!:D

15L

2016. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
kíváncsi vagyok hogy 3 év alatt hova jutottál? Remélem válaszolni fogsz, sokat érne számomra!
2019. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az 1.válaszolóra végképp ne halgass barátom.

Próbálkozz szerintem, én is max. Átlagos vagyok, meg hat beszeloke kell.

Tudj beszelni. Meg ilyen alap dolgok.

Ha jó a személyiséged, a NŐket nem fogja érdekelni, hogy nézel ki.

Legyél igényes, ha ezeket betartod free pina.

De ez NŐKnél, LÁNYoknál nem biztos hogy beválik

2020. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Free pina? Tipikus buta szexista, alapból igazad van a jó személyiséggel de ezt miért kellett oda írnod?
2020. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!