Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeret, de mégsem akar járni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de mégsem akar járni velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csak akibe szerelmes vagyok es ense vagyok neki kozombos!

De azert nem akar velwm jarni mert felhogy elrontvalamit es semisem lesz ojan mint az elott es felhogy sokat veszekednenk!

Szerintetek mit mondjak neki hogy megis jarjon velem!!


NORMALIS VALASZOKAT VAROK !!KOSZI



#randi #tini #szerelem #veszekedés #érzelem #mértnem akar járni velem
2016. ápr. 10. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg először írni és aztán lesz esélyed nála.!
2016. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
rip magyar
2016. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ezek csak kifogások. A csaj nem akar veled járni sajnos. Csak ezt nem akarja megmondaani, mert nem akar megbántani. Hagyd szerintem és keress mást.

17L

2016. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%
Szerintem csak régebben vagy nem olyan régen valami nagy csalódás érte, vagy ő okozott valakinek csalódást és fél, hogy ugyanazt újra elköveti és a padlón lesz. Tudom milyen érzés ez, ugyanebben vagyok... Szerintem adj neki egy kis időt, és majd aztán meglátod, hogy nyit e feléd. Ha viszont ugyanez lesz pl pár hét, hónap után akkor hagyd.
2016. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!