Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes lányok egyszerre akár 10, vagy több sráccal is flörtölnek?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy pl facebookon és élőben is ennyi fiúval dumálgatnak, közben mindnek beadják hogy ők az egyetlenek. Aztán mikor valakivel öszejönnek nem állnak le, ugyanúgy kínálgatják magukat. (és igen, biztos hogy nem baráti a csaj közeledése) Főleg az említett hölgyek válasza érdekelne, nektek ez miért jó?

2016. ápr. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam ennyi fiúval beszélgetni...:)

De nem adom be nekik, hogy bejönnek nekem, stb, hanem megmondom, hogy mással is beszélgetek, csak szeretek új embereket megismerni. Szerintem ez nem olyan vészes:)

És ők pedig megértik, legalábbis remélem;)

2016. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem elég egy lánynak ha egy fiú szereti és megbecsüli és miért kell hitegetni a pasikat?
2016. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De én nem hitegetem őket:) Egyszerűen beszélgetek velük...

Vagy ha már valakivel beszélgetek, egyből azt hiszi, hogy én mindenáron a barátnője szeretnék lenni? Vagy egyből szeret? Ezt nem hinném...:)

2016. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Azért csinálják sokan, mert 10 felől akarnak farkolást kapni.
2016. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1: Ugye ,ha szeretsz új embereket megismerni, akkor abba a lányok is beletartoznak? Ha csak fiúk az illetők, akkor már nem igaz a mondatod....
2016. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:)

Igen, rengeteg lánnyal beszélgettem már itt:P

2016. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem hitegetem őket, elég csúnya dolog. Ha valaki tetszik, akkor viszont a tudatára adom. Amúgy néhány fiú ugyanígy több vasat tart a tűzben..
2016. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, de nekem is volt bajom ilyenekkel :D

mostmár tudom hogy csak hitegetnek, de akkor nagyon fura volt kezdetben, félpucér képek meg minden, és csak nekem küldték o.O mintha összebeszéltek volna :D

na mindegy hajrá neked

2016. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!