Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akad le a kapcsolatom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad le a kapcsolatom a srácoknál barátság szinten? Milyen nyilván való jelet tegyek, ami nem nyomulás, és nem teszi tönkre a barátságot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki állandóan figyel, de én nem merek rá nézni sem, mert elpirulok... sajnos az utóbbi időben jó sokszor jártunk így., ugyanis azt vettem észre, hogy a fiú amikor meglát, eléggé piros lesz az arca, és feszeng a közelemben, elakad a hangja, hosszan végig néz, pedig van barátnője. Más "nagy menőző" lányok flörtöléseire azonban nyitott, mindig nevet rajtuk, csak felém alig mer nyitni látszólag. Most ugrat, vagy mi van ilyenkor? Régebben elmentünk együtt, ahova ő hívott el, én meg elfogadtam. Ott meg is puszilt.


Mivel tehetném egyértelművé? Annyi sok lány bele szeretett, ezért majdnem veszekedtek is rajta, amin én csak nevettem, és ezért nem merek nyitni felé, csak mint barát.



2016. ápr. 27. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát én nem tudom, ha megtudod ezeket a dolgokat oldani úgy hogy megmarad a barátság akkor szerintem te egy varázsoló vagy.
2016. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de mit akarsz tole? nem igazan ertem
2016. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!