Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitévő legyek? Részletek lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szóval, a következő a szitu. 20/F. Van egy nagyon kedves lánybarátom, akivel elég jóban vagyunk manapság, már az utóbbi jó pár hónapban. Ő egy évvel fiatalabb nálam. Ő 4 évig együtt volt előző barátjával, aki viszont érettségi után kiment külföldre továbbtanulni, ezzel véget vetve a kapcsolatuknak. Nem valószínű, hogy újra össze tudnának jönni, a hatalmas távolság miatt. Ez már durván 9 hónapja történt. Én egyre biztosabban azt érzem, hogy beleszerettem ebbe a barátomba, és talán én sem vagyok neki közömbös, viszont itt a bökkenő; a volt barátjával mai napig beszélnek, napi szinten, ráadásul azt hiszem, sokkal többet, mint velem. Azt hiszem, még mindig őt szereti, és ez nekem fáj. Viszont simán barátként is túl értékes nekem, hogy csak úgy lemondjak róla. Remekül érzem magam vele, viszont minden egyes alkalommal összefacsarodik a szívem, amikor látom, hogy új üzenete érkezett tőle, és legszívesebben azonnal válaszolna, csak épp ott vagyok, és udvariasságból nem teszi. De utána mégis megint jól érzem magam vele. Mitévő legyek egy ilyen helyzetben? Én már mondtam neki, hogy nagyon kedvelem, jobban mint barátot, és annyit mondott rá, hogy mindenre nyitott, de egyelőre nem érzi még késznek magát valami újra. Mi ez? Mit lehet egyáltalán ilyenkor tenni. Fáj a a társaságában lennem de még inkább fájna külön lenni :(

2016. ápr. 29. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak magadat kínzod és bár lehet később lenne valami de akkor jársz a legjobban ha tényleg csak bárátként tekintesz rá,ami így meg ugye elég nehéz lesz... játam már hasonló képp és inkább megszüntettem a teljes kapcsolatot mert egy idő után kikészülsz annyit pedig nemér az egész.
2016. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en mindig is azon az allasponton voltam, hogy ha szeretsz valakit, kűzd érte. Lényegtelen az, hogy van barátja, nincs barátja, szingli, szereti-e még. Az a fontos, hogy te szereted és nagyon szereted. Egyik lány sem tölt sok időt olyannnal akit egy kicsit sem kedvel. Várj rá, és megjön a pillanat. Én ezt ajánlom.
2016. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!