Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok aspergeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok aspergeres fiúval?

Figyelt kérdés

Csak azért mert sztem én az vagyok mert pl: nem tudok csak úgy akármiről dumálni... idegenek között lámpalázas vagyok, nincs túl sok barátom se (2) szinte mindig csöndben vagyok mert egyszerűen nekem a beszélgetés az nem egy spontán jövő dolog még családtagokkal sem pedig 5 tesóm van. Egyszóval magányos farkas vagyok. Járnátok ilyen fiúval?


Asperger szindróma = autizmus legenyhébb fokozata. Tehát nem vagyok fogyatékos csak nem tudok beszélni :/



2016. máj. 7. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Öhm öreg ezt nem te állapítod meg hanem a pszichologus, ugyains létezik olyan betegés is, hogy minden kicsi piti ügyet felnagyitasz a fejedben. Attól még mert pár állitás igaz rád, ami az Asperger szindrómásokra is igaz, az még nem azt jelenti, hogy az vagy.. Én ismerek egy ilyen srácot és tet uti, hogy nem vagy az. Mivel ez a srác még annyit se tudott volna írni mint te. Szerintem csak szimplán kevés az önbizalmad és nem értékeled magad eléggé.. Azt tancsáolom, hogy kezd az alapoknál beszélgess neten akárkivel és tanulj.. Ha úgy érzed, hogy megy próbáld ki magad élőben. De egy szakembert felkereshetsz felőlem ugysincs semmi komoly bajod, de te tudod mi a jó neked.

17F

2016. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Az előző válaszolónak igaza van.Csupáncsak nincs elég önbizalmad.Ugyanez van velem is.Ha bekerülök egy társaságba nem tudok megszólalni és legtöbbször csak csöndben hallgatom a többieket.Van pár barátom akikkel rendesen tudok beszélni olyankor jól érzem magam de van pár osztálytársam akikkel még soha nem is beszéltem csak ha muszáj volt.Az osztályban is engem illetnek a legcsöndesebb jelzővel és ez eléggé zavaró.De mostanában elhatároztam hogy többet járok el közösségi programokra hogy ismerkedjek és beszéljek emberekkel.

15/L

2016. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
ne kezdjük már azt, mint ami az usában van, hogy ha valakinek vmi gyengesége van, akkor rögtön megmagyarázzuk egy betegséggel.. te csak szimplán egy 0 önbizalommal megáldott egyén vagy, aki kifogásokat keres.
2016. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nincs elég önbizalmam? idegenekkel lehet hogy ezért nem tudok beszélni, de a tesóimmal sem tudok, akkor is önbizalomhiány? a szüleimmel sem akkor is?
2016. máj. 7. 13:17
 5/17 A kérdező kommentje:
de egyébként nem ez volt a kérdés szóval arra válaszoljatok
2016. máj. 7. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Na jó nem hiszem hogy nem tudsz a saját testvéreddel beszélni.

Találj ki egy témát és beszélj vele arról.

2016. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ám ere én is kíváncsi vagyok: ezt tényleg pszichológus állapította meg neked, vagy saját magadnak állítottad fel ezt a diagnózist? Én is kételkedem benne.
2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok, amúgy azért írtam azt mert velem is ez volt és elmentem szakemberhez, akivel alaposan elbeszélgettem és fura, de jó volt és megoldódott minden bajom.. Szóval nem árt, ha benézel. Kérdezd meg igagatót sulitokba, hátha van az iskolának sajat pszichologusa.. Ha nincs, akkor keress fel egy ingyeneset a közeledben vagy magánhoz is mehetsz.. VAgy ha egyik sem, akkor én szívesen beszélgetek veled és segítek, ha szeretnéd..

17F

2016. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nemigen lehet válaszolni, az asperger szindrómások sokszor nagyon bunkón tudnak viselkedni, ami sokszor fel sem tűnik nekik és ez elég nagy hátrány. A leírtak alapján nem tudsz ismerkedni, barátaid sincsenek(csak kettő), valószínűleg nem jársz el otthonról, így még ismerkedni sem tudsz...

A kérdésed alapján valóban nem lehet megállapítani, hogy ez biztos nem önbizalomhiány, de azért az vicces, hogy itt mindenki tudja hogyan kell különbséget tenni, amikor fingjuk nincs erről az egészről. Félreértés ne essék, nem vagyok pszichológus meg semmi ilyesmi, csak hobbi szinten olvasok ilyen fajta betegségekről.


A kérdésedre azért nem lehet érdemben válaszolni, mert ez a kérdés olyan, mintha megkérdezném: "Lányok! Járnátok férfival?"

Kevesen azt írnák "nem". A többség azt válaszolná, hogy igen, de mennyi az esélye annak, hogy a kérdés feltevője pont tetszik nekik? És gondolom te arra vagy kíváncsi, hogy veled járnának e, de mindegy is mert fiú vagyok.

Próbáld összeszedni magad! Derítsd ki egyedül a választ, mert ezt mások nem tehetik meg helyetted.

Sok sikert!

2016. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fruzs33 ***** válasza:
Én szívesen járnék egy ilyen fiúval... de biztos te is messze vagy.
2016. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!