Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy akárkivel beszélek annak nem kellek egyik lánynak sem?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok lányal beszéltem tényleg olyan ember vagyok akinek van humora,kedves jószívű.. De igaz nem a legszebb szerintem ez az oka.. De akkor minden lány a külsőre megy? Ez elég szomorú.. Szerintettek mit kéne tennem?
2016. máj. 8. 11:29
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:

Ez durva kijelentés,hogy minden lány a külsőre megy,mert én azok közé tartozom akit a belsője érdekel egy fiúnak. Ha gondolod írj rám.

15/L

2016. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van egy minimum szint, ahogy ki kell nézni, hogy érdeklődjenek irántad, mint ahogy fordítva is.
2016. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Gondolom megmagyob fiatal vagy es fiat lanyoknal probalkoztal akiknek a kulso fontos. Talalni fogsg majd egy olyan lanyt aki a belsodert fog kedvelni
2016. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek tetszenél, csak meg kell találnod, ne szomorítson el a sok plaza ..... :)
2016. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy veled van a gond.. én is ebben a helyzetben vagyok mint te, csak tudom hogy velem van a gond... majd egyszer találsz valakit akivel tényleg összejön...
2016. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!