Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg bajt jelenet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg bajt jelenet?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem cigiztem,illetve drogozni se drogoztam.Nem szeretek,elmenni bulizni egyszer se voltam még mivel felénk csak kocsma,van.(elszoktam járni otthonról,csak nem kocsmázok).Inni,se nagyon iszom.Távol állnak tőlem ezek a dolgok,amiért sokan cikiznek,nem értik,hogy lehet így élni.Szerintük ezekre,a dolgokra ráfogok szokni,amire én nem sok esélyt látok.Nem ítélem,el azokat a tiniket akik,ezeket a dolgokat szeretik félre értés ne essék.Mivel nem szeretem ezeket a dolgokat,ezért egyik ismerősöm azt mondta,hogy 10 éves kislányként élek.Tényleg ennyire baj,hogy ilyen vagyok?

2016. máj. 26. 20:27
 1/6 anonim válasza:
Én ugyan ez vagyok csak fiuba es szerintem nem szégyen...az inkább ha valaki ilyen fiatalon minden hetvegen seggrészeg meg drogos...ne szólj ra semmire!
2016. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmmm.. Fura :D Nekem az összes ismerősöm cigizik és piál és mindig kínálgatnak, de én mondom nekik, hogy nem kell köszike :D Nekem nem szólnak be :D.. Amúgy szerintem nem gáz és én se ítélem el az ilyen tiniket :D

17F

2016. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Biológiai szempontból a cigi, pia meg a drog exponenciálisan növeli annak az esélyét h valamilyen károsult gyereked legyen. Szóval egyáltalán nem baj h ilyen vagy. Akik szerint meg 10 éves vagy azok meg nem lehetnek túl okosak :D
2016. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pozitívum
2016. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ez nem baj. Mondhatni nem álltál be a tömegbe a birkák közé és amiért más vagy piszkálnak. Személy szerint örülök, hogy van olyan személy aki gondolkozik. Mellesleg én sem járok buliba, és nem élek a felsorolt dolgokkal, még is jól tudom érezni magam az ismerőseimmel.
2016. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit meg nem tennék egy ilyen lányért.


Még vannak értelmes emberek?

2016. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!