Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet így párt találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így párt találni magamnak?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, még soha nem volt barátnő az életemben. Már évek óta szeretnék, de sose jutok el az ismerkedésig, vagy akiknél próbálkoztam, csúnyán nagyon csúnyán elküldtek. Mostanra jutottam el oda hogy már valóban szeretnék egy normális kapcsolatot. csakhogy én nem vagyok nagy partiarc, és nem nézek ki külsőleg olyan jól, bár nem vagyok kövér. lehet önértékeléssel van gond, na mindegy. sokan mondják, hogy majd akkor sikerül megismerkedni valakivel amikor a legkevésbé számítunk rá. de mégis hogyan meg mikor ha az illető nem jár se szórakozóhelyre, se baráti társaságba, vagy egyéb helyekre? köszönöm
2016. máj. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem mozdulsz ki, akkor sehogy.
2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de mégis hogyan meg mikor ha az illető nem jár se szórakozóhelyre, se baráti társaságba, vagy egyéb helyekre? köszönöm"

Így sehogy. De a szórakozóhelyes ismerkedést alapból hanyagolnám. Otthonról csak akkor fogsz tudni párt keresni, ha az internethez nyúlsz.

Szerintem semmi nem akadályoz meg abban,hogy eljárj valahova. Biztos van a környékeden egy olyan nagyobb város, ahova bemehetsz. AKármiért. Ebédelni, kávézni, sétálni, egyéb. Vagy csak nézelődni. Akár lányok után.

2016. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gegefox válasza:

Így ez macerás de nem lehetetlen. Szerintem először is a személyiség a legfontosabb hogy színes egyéniséged legyen. Érdekeljen sok minden legyenek hobbijaid és egyúttal erős céljaid,önbizalmad. A jó személyiség fontos hogy felkeltsd egy nő figyelmét de kell hozzá még humorérzék és egy nagyadag határozottság (hogy ne legyél nyámnyila). A beszélgetéseknél fontos hogy legyenek témáid tudj miről beszélni (vagy elkápráztatni az erényeiddel a kiszemelt hölgyeményt) és fontos hogy a kiszemeltedet is tudd beszéltetni (NEM FAGGATNI fontos). Plusz pontot jelent ha eszes vagy vagy bizonyos témákban elég jártas stb stb a lényeg hogy legyél egy személyiség egy érdekes személyiség. Így eléggé megnőnek az esélyeid.

Maga az ismerkedés pedig sok helyen kezdhető. Mint ahogy fentebb is ajánlották kávézó... internet(google)... .

A lényeg hogy az érdeklődési köreid szerint válassz felületet. Mert például lehet feliratkozni randizós oldalakra ami ilyen esetekben ajánlani is tudok de akkor is a legfontosabb az hogy milyen a személyiséged.

Az ismerkedés itt a lényeg hogy a szociális kapcsolataidat bővítsd. Így pll a hobbid,érdeklődési köreid is nagy segítséget adhatnak.(fontos hogy ne nyomulj ne akaszkodj bele minden nőbe és légy határozott ez csak egy mellékes de fontos cél legyen az életed nagy céljai között). Ha keresed és elég jó vagy akkor nagy ő is meg talál egyszer.

Csiszold a személyiséged,önbizalmad eléggé fontos hogy az jó legyen.

2016. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna hogy van még 1 ilyen otthonülő,mint Én. :D


17/f

2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
félreértés ne essen, nem vagyok otthon ülő egyáltalán, mert dolgozom a hét nagy részében csak a szórakozás terén vagyok otthon ülő, így értettem
2016. máj. 30. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Az otthonüésbe nm szokták belevenni a munkát.

A szabadidődre értik.

2016. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!