Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti melyik fajta lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik fajta lányokat szeretitek jobban? A csöndes, visszahúzódó, önbizalomhiányosokat, vagy a magabiztos, beképzelt, kissé nagyszájú lányokat?

Figyelt kérdés
Az önbizalomhiányos kicsit szorong nagy társaságban, de ha már megbízik bennetek, akkor feloldódik a társaságotokban. A magabiztosnak pedig nincs semmi problémája a nagy társaságban megszólalással, szerepléssel, sőt, élvezi is azt. De ezzel ugye a beképzeltség is jár (gyakran). Tehát melyik fajta lány tetszene meg előbb (ha csak ezeket figyeljük, tehát egyformán szépek stb)? Melyikük személyisége vonzana jobban?

2016. jún. 5. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A csöndes, visszahúzódó. Szerintem sokkal aranyosabbak. :)

14/f

2016. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez is sarkított, két szélső véglet. Mivel én is inkább a társaságban szemlélődő, csendesebb típus vagyok, ezért kiegészítésként inkább egy pörgősebb, nagyszájú hölgyet tudnék jobban elképzelni magam mellé. Az se baj ha kicsit beképzelt, csiszolnék én le az egójából :D.
2016. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Ööö, nincs a kettő között átmenet...? Mármint, a normális lányok?
2016. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Hiába kérdezed meg 100x, mindig ugyanaz lesz a válasza mindenkinek. És nem csak ez a 2 kib*szott véglet van, fogd már fel. Kösz
2016. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: What? A barátnőd önbizalmát építenéd le? :D
2016. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, hogy ha beképzelt, vagy néha túlságosan nagyszájú lenne, az nem jelentene problémát, mivel egész jól tudok görbe tükröt tartani bárkinek :D
2016. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a csondes, visszahuzodo, de tulsagosan onbizalomhianyos azert ne legyen, vagy ne csak azt kelljen hallgatni allandoan hogy mennyire nincs magaval megelegedve.
2016. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a csöndes vissza húzódó típus:) 15/f
2016. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos,csak introvertált vagy extrovertált ember nem létezik. Mégis,hozok példát: barátnőm elsőre nagyon visszahúzódónak és csendesnek tűnik,semmilyen srácnak sem tetszett,mégis jó barátok között beszédes és jófej.Ellenben én beszédes vagyok,nyitott,elsőre magabiztosnak,nagyszájúnak tűnök,mégis inkább introvertált típusba sorolnak azok,akik jobban ismernek.És sok srác megnéz.

No most,ennyit arról hogy a,aki látszólag olyan,az tényleg az b,sarkítva vannak ilyenek c,attól hogy visszahúzódónak vagy magabiztosnak tűnik valaki, ez dönti el melyikhez vonzódnak jobban.

2016. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a viccesre szavazok. :D
2016. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!