Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé unatkozok, és egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé unatkozok, és egyedül érzem magam mostanában. Kilépett az életemből egy fontos személy. Hogy tudok ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Kilépett az életemből egy lány. Vele írkáltam egész nap, vele voltam elfoglalva,es nagyon fontos volt. Szeretem ezt a lányt még most is szerintem. Ne is ezt a lényeg, hanem az hogy nem éreztem magam egyedül. Mostmar várom a sulit, csak hogy a barátaimmal legyek. Suliba mindig van kivel legyek, nem tartozok a "luzer" klikkbe. Viszont ha haza érek, nem beszélek velük. Egyszerűen nincs miről. Megbeszéljük azt amit akarunk a suliban. Egyébként nehezen ismerkedek. Nem vagyok túl bőszavú, és nem is az a típus vagyok, aki csak úgy ráírkál lányokra. Most hülyén fog hangzani, előre is bocs, de a profilképem borzasztó, és már sok éves, és egy normális képet lehetetlen csinálni, pedig igenis meg vagyok elégedve a kulsommel :D jó, most gondolom mit gondoltok rólam. Visszatérve: mielőtt megkapom hogy foglaltam le magam: ma kb egy órát voltam itthon. És most (este 10) értem haza. Minden nap edzek több órát, illetve mamámnál segítek. Ez nekem nagyon fontos. Mégis magányosnak érzem magam, mert olyan mint ha senki se lenne kíváncsi rám. Ezzel várnom kell míg sikerül tullépnem azon a lányon? Irkaljak rá más emberekre? Nem akarok tolakodó lenni... esetleg ha van kedve valakinek beszélni, szívesen beszélgetek. 16/f

2016. jún. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

igen túlléptél,azért beszélsz most is róla

irónia ..

2016. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem léptem még túl rajta. Nem is írtam ezt :)
2016. jún. 10. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled...Ilyen tekintetben én sem várom annyira a nyarat.
2016. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva, szerintem az a legjobb, ha elkezdesz ismerkedni. Ezzel az előző sztorit is le tudod zárni magadban, és még talán új barátokra is lelhetsz.
2016. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) már 2 segítőkész ember írt is :)
2016. jún. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!