Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külső:174 cm magas, 64 kg, sportosabb testalkat, átlagosnak mondható arc, barna szem, sötétbarna haj.


Belső: Nos, először is komolyabbnak mondanám(írnám) magam a kortársaimnál, de néha rámjön az 5 perc,olyankor eléggé elviselhetetlen vagyok.Intellektusomat tekintve nem számítok annyira hülyének, némely tanár már-már azt mondja, hogy jó képességű vagyok, noha ezt nem mindig hiszem el...Rendelkezem némi humorfélével is, amiről eléggé megoszlik a vélemény.Van,aki viccesnek tart, van, aki elviselhetetlennek.(Ki érti ezt?)Alapjáraton kedves vagyok, de néha rohadtul bunkó tudok lenni, de ezt sosem gondolom komolyan. A lányokkal és az idősekkel általában udvarias vagyok. Szeretem kiforgatni az emberek szavait, ami néha szintén nagyon irritáló tud lenni. Szeretek sportolni(focizni, futni, biciklizni), zenét hallgatni(ezen a téren bármire vevő vagyok, de inkább az alternatív rock felé kacsintgatok,a magyar rappet és a popot rühellem).Szeretek sorozatokat, filmeket nézni, bámulni a naplementét, és ehhez hasonló mainstream dolgok.Nem vagyok az a bulizós fajta, ritkán iszom alkoholt, azt is csak társaságban, nem cigizek és nem is szeretnék.



Próbáltam vegyesen pozitív-negatív tulajdonságokat is összeszedni,hogy azért valamilyen szinten reális legyen.


17/F



2016. jún. 11. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy hogy leirod a dolgokat nem lehet erre pontos valaszt adni. Vannak pozitiv es negativ dolgaid is. Kicsit idegesitonek tunsz pl. Hogy kiforgatod masnak a szavait. Ugy hogy ha az ember beszelget veled es jobban megismer lehet mas lenne a velemenye igy nehez azert. A kulsodre 10/9-et mondok. A belsodre pedig 10/7.
2016. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
szőkésbarna a hajam ,és sőtét zőld a szemem
2016. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
55%
Én örülnék egy olyan fiúnak mint te. Ja,és plusz pont a zenei ízlésed miatt :D
2016. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne járnánk ilyen fiúval?
2016. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves első!Igen,valóban,néha picit idegesítő vagyok,de ez a szókiforgatós dolgot viccnek szánom.Előtte azért mérlegelem a párbeszéd komolyságát.
2016. jún. 11. 22:43
 6/19 anonim válasza:
96%
Nem
2016. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Eléggé irritálónak tűnsz..de én is tudok az lenni, szóval ja, miért ne? :D Járnék ilyen fiúval, aztán max nem mükszik. 16/L
2016. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Talán.
2016. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen 15l
2016. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!