Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külső:174 cm magas, 64 kg, sportosabb testalkat, átlagosnak mondható arc, barna szem, sötétbarna haj.


Belső: Nos, először is komolyabbnak mondanám(írnám) magam a kortársaimnál, de néha rámjön az 5 perc,olyankor eléggé elviselhetetlen vagyok.Intellektusomat tekintve nem számítok annyira hülyének, némely tanár már-már azt mondja, hogy jó képességű vagyok, noha ezt nem mindig hiszem el...Rendelkezem némi humorfélével is, amiről eléggé megoszlik a vélemény.Van,aki viccesnek tart, van, aki elviselhetetlennek.(Ki érti ezt?)Alapjáraton kedves vagyok, de néha rohadtul bunkó tudok lenni, de ezt sosem gondolom komolyan. A lányokkal és az idősekkel általában udvarias vagyok. Szeretem kiforgatni az emberek szavait, ami néha szintén nagyon irritáló tud lenni. Szeretek sportolni(focizni, futni, biciklizni), zenét hallgatni(ezen a téren bármire vevő vagyok, de inkább az alternatív rock felé kacsintgatok,a magyar rappet és a popot rühellem).Szeretek sorozatokat, filmeket nézni, bámulni a naplementét, és ehhez hasonló mainstream dolgok.Nem vagyok az a bulizós fajta, ritkán iszom alkoholt, azt is csak társaságban, nem cigizek és nem is szeretnék.



Próbáltam vegyesen pozitív-negatív tulajdonságokat is összeszedni,hogy azért valamilyen szinten reális legyen.


17/F



2016. jún. 11. 22:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ja :DDD Mi a neved véletlen nem D-vel kezdődik??
2016. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én mindenképp, pont egy ilyen fiú tetszik. És nem túlzás, mintha csak róla lenne írva. Ha nem lenne ott a kor, azt hinném ő. :)
2016. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
soha nem iszok alkoholt,ez is egy nagy tévedés,úgyan is utálom
2016. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pls. ez itt az ideálom :DDD 14/L
2016. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén nem tökmindegy?? Ha kell neked valaki, akkor ismerkedj.. Mivel ki írtad ezt a kérdést valószínűleg valami komoly gondod lehet, amit nem ismersz el..

NEM! NEM! ÉS NEM járnék..

2016. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

amiket leirtal az alapjan nem lehetsz rossz tarsasag. es senki sem tokeletes es az jo pont ha fel tudod merni a hibaidat :D

mar csak talalj egy lanyt aki ezt ertekelni tudja

16L

2016. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igen :D 16/L
2016. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Persze:D Nálam az már jó sok plusz pont ha Nincs cigi (rühellem), van tisztelet, és amúgy a szókifirgatós dolgot gyakran eljátszom én is, pedig nem mindig értikelik. Elviselhetetlen tökéletes, szeretek veszekedni is xd. Az meg mégjobb, ha érettebben gondolkodsz. Ideál:D *pacsi*

Sok sikert, találd meg a hozzádvalót:)

2016. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is tudok idegesítő és bunkó lenni 😂😂 Ebben egyek vagyunk. Ettől függetlenül..Igen,miért ne?😏😋
2016. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!