Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sracok! Hogyha van egy ciganyl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Hogyha van egy ciganylany, aki nagyon ciganyos meg minden, de nyitott veled szemben es latyatok hogy kedves, es nem olyan, meg mindig nem johet szoba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 01:11
1 2 3 4
 1/34 gnoomage ***** válasza:
69%

Nem, teljesen kizárt még így is.


Meg alapból, vagy cigány, vagy nem olyan, egyszerre a kettő nem nagyon megy...

2016. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
hat akkor mashogy ertyuk azt h nem olyan :D en ugy ertettem h semi rosz egyszeruen kicsit ciganyos az oltozkodes meg a beszed...
2016. jún. 15. 01:31
 3/34 anonim ***** válasza:
68%

A cigány az cigány marad, mindegy mit vesz fel.

Véletlenül sem

2016. jún. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%
Vannak nagyon rendes cigánycsajok, nálam akár szóba is jöhetne.
2016. jún. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Értelmes embereknél nem az a kizáró ok, hogy cigány vagy albán, hanem az, hogy azt írja, hogy latyatok es ertyuk, mert ez az alatalanos iskolai ismeretek hiányát sejteti es az a legtöbb értelmes embernél a bizonyos mérce alatt van.
2016. jún. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

Őszinte leszek.. Én eddig csak olyannal találkoztam, akin érződött, hogy nem áll közel hozzá a tisztálkodás (idős, fiatal egyaránt). Büdösek voltak.


Ha erre az egy dologra odafigyelne a többségük, akkor nekem pl. semmi bajom nem lenne velük.

2016. jún. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Zedricht ***** válasza:
63%
Nem johet szoba.
2016. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Unokatesóm barátnője cigány. Értelmes, rendes lány. Van neki rendes végzettsége is. De te ezzel az írással nem igazán tűnsz értelmesnek, bocsi
2016. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
66%
Nem az a döntő milyen a származása. Egy lánynál az ápoltság elég fontos. Az elég baj hogy ennyi önbizalmad van, nem kell ennyire félni attol mit gondolnak mások. Ne szégyeld hogy cigány vagy, de ne is skatulyázd be magad. Akinek nem tetszel..így járt. Ennyi. Ami lényeges ,hogy pròbálj tanulni, vinni valamire,életcéllel rendelkezni. A modor ,a szavak megválasztása ,a külső, mind abban számít hogy önmagad lehess . Persze így sem leszel elég jò egyeseknek,de nem kell vele foglalkozni. Adj magadra. Akarj valamit az élettöl és a párkapcsolat is más mederbe kerül. Ha te nézed magad valamibe akkor legyen mércéd neked is.Ez egy jò alap szerintem
2016. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Szedhetitek majd a vasat a naplementében.
2016. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!