Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves fiú vagyok, akit a lányok rendszeresen utasítanak el a kinézetem miatt... Fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnék, a kinézetemen változtattam amennyire csak lehetett, de a lányoknak még így sem vagyok az esetük.. Már párszor megfordult a fejemben az öngyilkosság is ez miatt.. Eléggé depressziósan érzem magam.... Ma is elutasított egy lány, pedig találkozás előtt, mikor csak neten beszéltünk, olyanokat írt, hogy tetszem neki és, hogy ő más mint a többi lány (Persze ezt rengeteg lány írta már nekem, de találkozás után az összes letiltott, vagy csak szimplán megmondta, hogy nem voltam az esetük..) A mai napon találkoztam ezzel a lánnyal. Bíztam benne mert, azt hittem, hogy más mint a többi... (Legalábbis ő ezt állította.) Találkozáskor sokat beszélgettünk, persze voltak kínos csendek, ahogyan ezt ő írta, de ezt mondtam is neki találkozás előtt, hogy visszahúzódó vagyok és, hogy nem mindig vagyok olyan beszédes, mert van mikor nem jut eszembe semmilyen téma.. Persze ennek ellenére is folytattuk a beszélgetést... De szinte csak én beszéltem hozzá.. (Ő aligha mondott 1-2 szót..) Már a legelején látszott rajta, hogy nem tetszem neki. Még megölelni is alig akart, pedig még tegnap azt mondta, hogy egész nap ölelni fog és el sem enged majd.... De hamar le is koptatott.. Séta közben elővette a telefonját, mondván, hogy csak az időt nézi meg és azt mondta nekem, hogy az anyukájával el kell menniük valahová és, hogy előbb kell hazamennie... Akkor esett le végérvényesen, hogy nem akar tőlem semmit.... Eléggé rosszul esett, de ez miatt még mindig magam alatt vagyok... Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit ronthattam el, hisz kedves voltam, még fagyira is meghívtam.. (Bár, nem fogadta el..) Mondjuk ennek örülök is, mert így legalább a pénzem egy része megmaradt.. A facebook-on azzal a szöveggel rázott le, hogy "Ne haragudjak meg, de ez neki nem megy, mert nincs közös témánk"..... Teljesen tisztában vagyok vele, hogy a külsőm miatt koptatott le... Az egyik barátnőjének azt írta rólam, hogy Undorítóan nézek ki és, hogy olyan vagyok mint egy fogyatékos.... (Ezt a barátnőjétől tudtam meg)... kicsit utánanéztem a dolgoknak..... Rettenetesen érzem magam.... Tudom, hogy a fiúk nem szoktak sírni... De ez annyira megviselt, hogy a szemeim is könnybe meredtek.............. Sokan írták már ezen az oldalon, hogy nem vagyok ronda.. Volt, aki azt írta, hogy átlagos vagyok, de persze azok a lányok sem akartak megismerni....... Találkozás előtt még azt mondta, hogy neki nem számít annyira a kinézet.. Persze mutatott a volt barátairól képet, az összes páva volt.... Még egy olyan srácnak is megadta az esélyt, aki őt ütötte... Ezt mind ő maga mesélte..... 20/F

2016. júl. 6. 19:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
igen ezeket általában pénzért megveheted estére..
2016. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek más jön be :D van olyan lány akinek tetszem ._. Igaz milyen őrület?? xD De olyan is, akinek meg nem :D
2016. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Olcsó lotyók. ._. Bárki és bármit mondjon neked, jegyezd meg , hogy a lélek számít és soha se a test. A lelket te formálod ,a tested csak kapod. A lelkedre legyél büszke !

Az,hogy az embereknek fogyaték egy értékrendje van ,ne számítson!

Lesz egy lány,aki értékelni fog! Ne keseredj el! Kitartást,barátom! :)

2016. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
igazábal a cselekedeteidet agyi rendelenesség is okozhatja XD
2016. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
# 4 ,ne magadból indulj ki,édesem! :*
2016. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
5%
te tényleg amit a 3. írt, sok embernek agyában kimutatható hogy azért olyan mert az agya is olyan xd
2016. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz.Szép lányoknak szerintem hiába írsz ha ahohy mondtad nem nézel ki jól,elhiheted hiába mondják hogy a külső nem számít ez csak a filmekben van így..Nem ismerek olyan lányt akinek ne számítana a külső..főleg ebben a korban. Ez csak vélemény volt...16/L
2016. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
De elkúrt ez az emberiség :3 Pusztuljatok ki!
2016. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%
a8. ufo vagy sokat volt az ezos részen:D?
2016. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Mutass képet, érdekelsz
2016. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!