Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendesebb, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb, visszahúzódóbb srác hogyan válhat "csajozógéppé"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén remélem, hogy SEHOGY.

Semmi szükség rá. Ha barátnőd akarsz, akkor szerezz egy kis önbizalmat, légy nyitottabb. És válj egy kicsit barátságosabbá, beszélj többet és keresd mások társaságát. De a "csajozógép" elég rosszul hangzik.

2016. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne akarj más lenni, inkább csak upgrade-eld az önbizalmad és a kisugárzásod. :D
2016. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Csajozógéppé sehogy, mert ez a hozzáállás már alapból taszító a lányoknak.


Leírom az én történetemet, hátha valakinek tanulságos lesz:


2 éve én is hasonló szinten voltam, semmi önbizalom, nulla kommunikációs készség, nulla testalkat. Ha tetszettem is valamilyen lányoknak csak max az ugyanilyen kis szürke egérkéknek mint én.

Előbb utóbb rájöttem, hogy nekem kell tennem azért, hogy minőségi partnerre találjak, mert senki nem fog egy pillanat alatt szexivé varázsolni.

Így az első lépés az volt, hogy elkezdtem sportolni intenzíven. Saját súlyommal szimpla gyakorlatok. Később elmentem táncolni tanulni. Beiratkoztam egy dráma csoportba hogy fejlesszem a kommunikációs készségemet.

Rengeteget olvastam párkapcsolati pszichológia témában. Alap irodalomként tudom ajánlani a Csernus Nő, Férfi c. könyveit.

Amikor már volt egy kis önbizalmam és tartásom, elkezdtem megismerni lányokat baráti céllal. Ha bekerültem egy társaságba mindig arra mentem, hogy a lányokkal jól kijöjjek. Mivel nem akartam tőlük semmit barátságon kívül, könnyedén befogadtak és rengeteget tanultam tőlük. Mindig nekem mondták el ha valami gáz volt a kapcsolataikban, megvigasztaltam őket, kibeszéltük a dolgaikat és emellett megtanultam a legfontosabbat, hogy mire van szüksége a lányoknak egy férfitól. Ezt senki nem tanulhatja meg könyvekből, barátoktól lehet a legjobban tanulni.

Telt múlt az idő és testileg is kezdtem egy olyan szintre fejlődni, hogy azt vettem észre, hogy egyre több lány néz meg, kezdeményez velem beszélgetést.

Eleinte csak olyan lányok akik nem tetszettek, de idővel egyre szebbekkel alakult ki valamilyen szikra.

Egyre több lány ért hozzám és várta el hogy megöleljem, hozzáérjek.

Míg végül összejöttem egy olyan csajjal, aki régen 10-ből 9-es kategóriába tartozott az értékrendem szerint.

Vele nem tartott sokáig mert személyiségben nem passzoltunk, de jó tapasztalat volt azt látni, hogy 2 éve ilyen értékes lánynál sosem értem volna el sikereket.

Jelenleg ott tartok, hogy havonta van legalább 1 lehetőségem összejönni valakivel komoly kapcsolat szempontjából, anélkül hogy én kezdeményeznék, egyszerűen ha bekerülők egy új társaságba mindig van legalább egy lány akinek tetszem. Így tudok válogatni, hogy hosszútávon kivel lennék a legboldogabb.


Összefoglalva talán a legfontosabb dolgok, hogy sportolok, vannak lány barátaim akiktől tanulok és fejlesztem a kommunikációs készségeimet.

Én így váltam értékes emberré a saját és mások szemében is. :)

2016. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ildike17 ***** válasza:
91%

Hány éves vagy?

Amúgy csajozógéppé így nem válhatsz.

Talán esetleg ha nagyon jó lennél az ágyban, és híre menne.

2016. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

#3 as.

De ez csak egy kivételes eset.

Arc is kell hozzá.

Akiknek csunya az arcuk és nincsenek barátaik (nagy többségben ez van) nemhogy a lányok nem jönnek oda hozzá,de még a próbálkozik akkor sem sikerül neki.

Orulok hogy ilyen könnyű és ment,de ne hídd azt hogy ha neked ment akkor másnak is fog.


Én is minden nap sportolok 3 éve sportosabb testel és szőke vagyok kék szemmel,de mivel csúnya az arcom és nincsenek barátaim így nekem nem lehet barátnőm.


Ezzel csak annyit akartam mondani hogy Te csak kivételes eset vagy es ne csalodjanak a többiek ha nm sikerul.


17/f

2016. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Mivan bráni ?
2016. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy lettem egyikből a másik, hogy sokszor átcsesztek, és most jelenleg visszaadom azt amit kaptam:D
2016. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
#3-as példáját szívleld meg.
2016. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!