Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nincs egyetlen férfi sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs egyetlen férfi sem aki nem emel kezet a barátnőjére? Már nem léteznek másmilyen férfiak csak ilyenek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ezt honnan szerzed, de én pl soha nem tudnám megütni a barátnőm, ha lenne..
2016. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Onnan hogy eddig csak ilyen hím nemű lényekkel volt dolgom. És nem egy nőtől hallom hogy őt is meg őt is bántja vagy bántotta a férje / barátja.

1 kezemen megtudom számolni hány férfit ismerek aki normális.

2016. júl. 15. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Sosem ütnék meg nőt. Még akkor sem ha ő ütne engem.


23/F

2016. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még olyan pasival aki kezet emelt volna rám, ezért nem igaz az a feltevés, hogy mindegyik férfi egy görény. A férfiak tiszteljenek egy nőt annyira, hogy nem bántják, inkább megvédik.
2016. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem is ütött már meg volt barátom... Számomra az ilyen nem férfi.
2016. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szép nagy általánosítás.. azt mg kell hagyni.

Neked kellene rendesen megválogatnod kivel jössz ossze és talán nem lenne ilyen bajod,ami miatt az osszes férfit lenezed.

2016. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sosem bántanék egy nőt sem én kényeztetni szeretem őket,,de én sem vagyok normális mert szeretőt keresek :)
2016. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Így járnak a nők, ha csak az egoista, törtető, mindenen átgázoló férfiakat veszik emberszámba. Azt el kell ismernem hogy impresszívek és talán többre viszik az életben, mint az érzelmesebb társaik, de az effajta személyiség, amit preferál szinte az összes nő, azt vonja maga után, hogy ha nem úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül, odakúr egyet...ha szerencséd van, ha nem, akkor lefejel vagy eltöri a karod. Aztán lehet sirdogálni, hogy milyenek a pasik. Csak azt felejtitek el, hogy mindig a nő választ.


Egy nőt megütni képtelen férfi.

2016. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Azért nagy bátorságra vall a Tini párkapcsolatok kategóriában kijelenteni, hogy minden FÉRFI veri a partnerét. Lehet, hogy Kolompáréknál ez a módi, de biztosíthatlak, hogy egy normális családban ilyesmi szóba sem kerül.
2016. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek csak az ilyen nem kell egy nőnek sem.

Vessetek magatokra.

2016. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!