Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk általában velem kapcsolatban leragadnak a barátságnál? Volt már barátom, de mostanában bárki tetszik, ő csak*legjobb lánybarátként* tekint rám. Nem vagyok fiús (csak minimálisan), tehát nem értm mi a gond.

Figyelt kérdés

Volt már barátom, de mostanában bárki tetszik, ő csak*legjobb lánybarátként* tekint rám. Nem vagyok fiús(csak minimálisan),csinálok csajos dolgokat(sminkelem magam,festem a körmöm) tehát nem értem mi a gond...

15/L



2016. júl. 17. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak is a te hibád. Barátként bánsz gelük, és nem férfiként.

Persze még fiatal vagy...


23/F

2016. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%

1.: Mondjuk egy korabeli egyeddel férfiként aligha lehet bánni.. :D


Kérdező: Ha a fiúk terén is annyira vagy képben mint a GYK használata terén akkor szerintem a te készülékedben van a hiba... írjuk le kétszer ugyanazt a bullshitet hátha jobb lesz..

2016. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen olyan fiúkkal sodort össze az élet, akiknek külsőre nem voltál az esete (ezzel nem megsértve Téged...mondom nem megsértve..na, azért :D) vagy ők szerettek volna kapcsolatot, de félénkek voltak és nem mertek úgy közeledni. A harmadik lehetőség, hogy közeledtek, csak a jelzéseidet nem vették észre. (Mert fontos, hogy a lány küldjön valamilyen jelzést, hogy benne van és fogadja a közeledést.)


Egyébként meg nem vagy lekésve semmiről. Sok lánynak ennél idősebb korban még barátja sem volt és ezek a lányok sem "gázok" emiatt. Szóval türelem és össze fog jönni. :)

2016. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes... Szívesen azért megismernélek... Kiváncsi lennék mi lenne az én véleményem. 19F
2016. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 okosóra ***** válasza:
#4 ezzel enis egyet ertenek csak hat kicsiket fiatalabb vagyok
2016. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!