Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet cuki, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet cuki, normális lányokkal ismerkedni, akiket lehet szeretgetni és ölelgetni? C: 15/f

Figyelt kérdés
Valahogy annyira levesen vannak. :'c Vagy nem szereti önmagát, ezért nem vagy csak engem (:D) vagy nem is tudom... :/ Bújós vagyok nagyon és kell valaki akit ölelgethetek és szerethetem minden további nélkül, nyíltan :c:
2016. júl. 30. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
játékboltban a plüssfiguráknál biztosan találsz ;)
2016. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Felőlem bújhatsz hozzám (most ne úgy értsd), de ne nyáron a 40 fokban.


Amúgy nekem kicsit gyerekesnek tűnsz.

2016. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkitől, nagyon összevissza vagyok, csak egy random roham volt, ha érdekel miért vagyok hülye és egy méggázabb oldalam, akkor: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..
2016. júl. 30. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
egyébként nem hiszem h van külön olyan hely, ahol csak ilyen lányokat találsz, de sok sikert
2016. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Talán neked is rá kéne jönni, hogy ez a valóság. Abból nem fog ez megtörténni, hogy itt felteszed a kérdésed. Az emberek itt nem fognak veled találkozni élőben,mert ideírod hogy neked kéne egy ilyen lány. Nem sértésnek mondom, de ha valami nem sikerült, akkor nem kell csodálkozni. Mindenki hibázik, vagy egyből sok ember nem megtalálja meg élete szerelmét. Küzdeni kell, hogy ezt elérd, és ne csak egy nap erejéig, mert másnap ezért a szokásért elhagy. Igenis legyen bátorságod lépni, ha úgy adódik. Pláne úgy, ha ez a célod. Aztán csak ügyesen :D 16f
2016. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon irritálnak azok a smielyk a mondataid után.Mellesleg nagyon gyerekes vagy,ideje lenne felnőni(agyilag)16/l
2016. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
I'm sending a virtual-hug..
2016. júl. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Elvont művészlélek, aki imád embereket ölelgetni #2 jelentkezik.
2016. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg vannak olyan lányok, csak keresned kell :DDD
2016. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Jézusom de cuki vagy!!!! Alig vannak ilyen fiúk akiket ismerek:) Legalább vannak ilyenek;)
2016. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!