Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok félvér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok félvér fiúval?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy ti lányok járnátok e olyan fiúval aki félvér(magyar-cigàny). Szerencsére mindkét család normàlis, tehát jól öltözködik ,ápolt,nem lop,anyagilag nincsenek gondba . A cigány család nem viselkedik úgy mint a cigányok 80%-a. És igen.. Rólam van szó. Nos akkor pár szó rólam is . A külsőmmel nincsen probléma . Nem mondom magamat legszebnek ,de azért csúnya se vagyok . A börzsínemen látszik hogy van bennem cigàny vér mivel sokat barnultam az idők során (utobbi 2 évben ) Alacsony , vékony,de azért nem csont vékony ( most 2 hónapja kondiba járok ) a szemem az zöldesbarna színű. Hát igen és nem szeretnék "roma" lánnyal járni , mivel a legtöbb eggyáltalán nem tetszik, és a viselkedésük is zavaró,ciki és bunkó stílusuk se jön be. De viszont a magyar lányok nagyon szépek. Szerintetek mennyi esélyem lenne a magyar lànyoknàl?

2016. aug. 9. 17:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és 18/F
2016. aug. 9. 17:25
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Először is ne úgy kezd az ismerkedést, hogy heló én cigány vagyok. Ha valaki látja rajtad, hogy normális vagy akkor senkit nem fog érdekelni, hogy te cigány vagy, vagy nem. Max akkor ha egy idióta embert fogsz ki magad mellé, de azt mondanom sem kell, hogy hanyagolni kell a p**sába mert az ilyen nem érdemel törődést. Sok sikert!
2016. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ
2016. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Leirtak alapjan semmi gond veled.

Nekem alapbol semmi bajom nincsen a mas borszinuekkel mint amilyen en vagyok,ha normalis,akkor normalis..nem a szine alapjan fog eldolni..

15/L

2016. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
képcsere?
2016. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Okes
2016. aug. 9. 18:20
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat
2016. aug. 9. 18:21
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Jön a negativ komment...

Ha én haza vinnek egy cigany fiút, ugy repülnék ki otthonról..

2016. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a félvérről a kentaur jutott eszembe. Azzal járnék.
2016. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A vér az vér. Sajnálom, le lehet pontozni.
2016. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!