Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy változzon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy változzon a helyzet? 19/f?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,lassan 19.

Sokat dolgozom,ebből kifolyólag nem nagyon van kedvem bulizni járni,nem is nagyon hívnak el.

Ebből következik hogy nem sikerült még elveszteni a szüszeségem,még csókolózásig sem jutottam el,barátnőm így valószínűleg nem lesz.


És ugye ezek okok miatt,nem is nagyon tudok beszélgetni lányokkal.


Szerintetek min változtassak?


Sportolok,és járok kondizni is,de ezek a dolgok gondolom nem érdekli a lányok 99%-át szóval a hobbijaimról sem tudnék beszélni velük.



2016. aug. 22. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most miert ne erdekelne a lanyokat. Vannak olyanok, akik ugyanugy elnek mint te. Azt meg h nem csokoloztal nem kell elmondani. Mondjuk ugyis ra fog jonni, de nem kell mondogatni😂 menni fog ez, hajra😄
2016. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a tapasztalatlant, és az esetlent adni. Csak tegyél úgy mintha már 100x csináltad volna, és nem lesz baj. Mindennél, és tényleg MINDENNÉL fontosabb az önbizalom. Előbb szerzel csajt magabiztossággal mint külsővel.

Ne parázz amikor körülöttük vagy.

Ha meg nem megy a bulizás, akkor meg nem szokatlan manapság az internetes ismerkedés se. (Csak ott se húzd el sokáig a találkozóig, az nagyon fontos)


Összegezve, ne parázz, légy magabiztos, de ne nyomulós.

Ha nem megy a buli, akkor internet, de barátokon keresztül is lehet megismerni. Nem atomfizika ez :D 18/f

2016. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj már. Nem csak buliban lehet ismerkedni, nem is értem a problémádat. Amennyit életemben buliztam, még mindig szűznek kéne lennem :D
2016. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 17/L
2016. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia :)

Figyelj szerintem legyél mindig őszinte egy nővel..és mindig add önmagadat... A normális lányok erre buknak☺

16/l

2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez nem igazán működik.

Mindíg kedves vagyok,de cserébe mindíg csak baszogtást,sértegetést kapok.

2016. aug. 22. 17:10
 7/11 anonim válasza:

Akkor talán te is olyan vagy, mint a a többi férfi. Itt nyafogtok hogy csak bunkóznak veletek. Igen. Mert csak azokat a csajokat veszitek észre. Javaslom hogy nézz egy kicsit jobban körül, és ne azok után a lányok után fuss akiknek a második otthonuk a pláza.

17L

2016. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A plázacicáknál soha nem próbálkoznék,észre veszem a "normális" lányokat is,de hiába vagyok kedves figyelmes,akkor is sz@rnak rám.
2016. aug. 22. 19:57
 9/11 anonim válasza:
Nem minden lánynak egyformák az elvárásai,mindenkinek más jön be. Lehet, hogy most is van valaki akinek szimpatikus vagy, de nem biztos, hogy te észre vetted őt! Aki nem szeret úgy ahogy vagy, az akkor nem az akit te keresel.
2016. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi egyszer biztos össze jön. Ne görcsölj rá. A keresed a szerelmet nem nagyon találod de ha nem keresed egyszer csak megjelenik....ezt olyan "jól" leirtam. De amugy szerintem igy van..

16/l

2016. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!