Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 13 évesen még soha nem voltam szerelmes? Az osztálytársaim meg ovistársaim még óvodába meg 1,2 osztályba folyton azt mondták hogy neki ő meg ő meg ő és az is tetszik. Folyt lent.

Figyelt kérdés
Nekem meg soha senki nem tetszett.Volt egy két ember akikre azt mondtam hogy helyes de vagy nagyon közeli barát és ezért nem akartam összejönni vele vagy én nem tetszettem neki vagy a személyisége nem volt túl fényes fényes.Egyszer volt hogy a cserkéssz társam megtetszett de neki meg volt barátnője. Szóval a kérdésem az hogy szerintetek ez normális hogy még soha nem volt pasim 13 éves lány?

#lány #pasi #13 éves #senki nem tetszik
2016. aug. 31. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, engem idén kezdtek el érdekelni a lányok. :) 15/F
2016. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz

17 vagyok soha nem voltam, nagy cucc és? amúgy megkell, hogy mondjam tök jól érzem magam egyedül xD

17F

2016. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
korábban is írtam, 17 évesen kezdtek komolyabban érdekelni a lányok (mondjuk lehet ez már kicsit kései), de 13 évesen nem vagy elmaradva, majd idővel biztos lesz valaki :)
2016. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az ezredik ilyen kérdés. Igen, normális. 13 éves vagy, ráérsz még bőven.
2016. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
7%
inkább az lenne a gáz meg a nem normális, ha 13 évesen szerelmes lennél. szomorú, hogy a KISLÁNYOK mostanság nincsenek tisztában az életkorukkal. oké, hogy fejlődik a világ, de akkor is szánalmas, hogy 13 éves kislánykáknak a szerelem a legnagyobb gondjuk. barbiznod kellene, nem pasizni.
2016. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
ez az alap. A 13 évesek nem igazán lehetnek szerelmesek, max tetszhet nekik valaki.
2016. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
majd lesz mit zavar téged más?
2016. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
13 évesen szerintem még ráér az a nagy szerelem meg a pasikeresés. Én például 17 éves koromban ismertem meg a párom és előtte nem igazán volt úgy senkim. Szóóval nincs azzal semmi baj foglalkozz a tanulással mert azzal sokra viheted az életben😊😊
2016. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nope
2016. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 vagyok és lány és nekem sem volt még barátom, bár engem szoktak is vele piszkálni, úgyhogy mostanság egyre rosszabbul esik. Ha gondolod írj.
2016. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!