Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány, hogy 22 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány, hogy 22 évesen még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az életem, hogy általános iskola után igen visszahúzódó fiú lettem, ezért nem is nyitottam a lányok felé, nagyon nem is mozgatott a dolog. Lassan két éve dolgozok, most jött egy ilyen érzés, hogy szükségem van valakire, meg is találtam, de eléggé félek nyitni felé, mi lesz ha egy 20 éves, csinos, gyönyörű lány nem nézi el nekem azt, hogy nem vagyok gyakorlott ilyen téren.


Az egész olyan reménytelennek tűnik, számít ez a lányoknál? Azt tanácsolták hívjam el valahova, de félek tőle, mert még nem voltam ilyen helyzetben és nem szeretném elrontani a dolgot vele, mert nagyon megkedveltem.



2016. szept. 4. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hátrány.Nyugottan hívd el a lányt,és legyél önmagad.Sok sikert!
2016. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. És még úgyis fiatal vagy. Kezdj el ismerkedni lányokkal, egyébként szerintem inkább előny. A lányok szeretik, ha ők az elsők egy férfinak. És nem ciki, szerintem te még csak nem találtad meg a neked megfelelőt, de mondom, van időd. Ha úgy érzed, hogy magányos vagy, ismerkedj lányokkal, de ne menjen a tanulás rovására (ha úgy döntesz, hogy fogsz). Ja, és ne halmozd el egyből nagy ajándékokkal.
2016. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, megpróbálom összeszedni a bátorságom, mert ilyenkor meg tudnék őrülni itthon, hogy milyen jó lenne vele lenni, nem találom a helyem. Köszi! :)
2016. szept. 4. 12:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem megtaláltam, még életemben nem éreztem ilyent egy lány után sem és nem láttam ilyen szépnek egyet sem, azóta csak Őt keresem mindenkiben. Ez is a baj, ha meglátom, olyan izgalomba kerülök, hogy nem tudok mit tenni. Utána pedig csak bánódom, hogy megint elszalasztottam a lehetőséget.
2016. szept. 4. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy szerelem. Szerintem kapásod van, húzd is ki. Húzz le egy felest, hogy ne legyél oly bátortalan (de csak egyet), és írj rá. Ha nem teszed, más fogja kihalászni. Szerintem nem esne neked jól. én is voltam ilyen helyzetben, és én nem tettem semmit, meg is bántam. Egy halott szerelem. 21F Ja, és a második is én voltam.
2016. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Párnahuzat ***** válasza:
Szardmárle, kezdj el lolozni :D Próbálkozz, persze. Vesztenivalód nincs.
2016. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért ne éld bele magad annyira, mert ha koppansz pár évig megint nem mersz majd próbálkozni..
2016. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne ezzel nyiss. Majd elmondod neki mikor mar kialakult valami koztetek.
2016. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!