Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan irjak hogy Legalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irjak hogy Legalabb barati viszony ki tudjon alakulni koztunk?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy tetszik nekem egy lány aki egy másik városban lakik nem messze tőlem és néha láttuk/látjuk egymást fb jelöltem is vissza is jelölt nem sokkal utána.Nem írt úgy h nekem kellet vmit kitalálni vmit írni amivel el lehet kezdeni e gy hosszasabb beszélgetést.

Ki is találtam vmit rá is írtam meg dicsértem a hajat tetszik stb amit szeretnek..:D A dicséretből az jött le neki h tetszik nekem és erre csak annyit írt vissza h van barátom már.(De nincsen neki senkije tudom.) Kb 5 sort beszéltünk és az utolsó beszelgetes lényege az volt h majd beszélünk ha látjuk egymast sulimenet kozbe. Azóta nem is beszéltünk fb se (kb 2 hónapja (nyaralás,munka stb.. miatt). 1-2x már láttuk egymást a vonaton de nem köszönt igaz én sem mert nem számítottam ő rá és kicsit zavarba jöttem emiatt.:D (És Sztem nem is akart észre venni)


tetszik még mindig de nem tudom h hogyan indítsam el újra a beszélgetést fb-n h ő is aktívabb legyen ő is érdeklődjön ..stb

Milyen temaval kezdjek szerintetek? Ti mivel temaval inditanatok?

De az is neheziti a dolgomat h a vonaton nem koszontem neki mert szarzsak voltam.L:16 en18


2016. szept. 9. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezd azzal,h milyen a suli, kicsit meseljetek errol, aztan beindul a beszelgetes. :)

Es nem kell felned tole, nem harap. :D

2016. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!