Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos ennyire a faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ennyire a facebook, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedni szeretnének velem, mindig megkérdezik, h van e Facebookom, de amikor azt válaszolom nincs, akkor egyből letesznek az ismerkedésről.


Ha nincs facebookom akkor nehezebb lesz találnom valakit?

17l



2016. szept. 16. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazából akik a facen kívül nem tudnak ismerkedni, ovis pöc.sök. Fogadd el.
2016. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan ott kommunikálnak, érted? Nem email-ben stb.

Évek alatt megszokott lett hogy a facebook egy olyan közösségi hely amit sokan használnak, még a 10 éveseknek is van. Ez mellett ott szeretnek megbizonyosodni róla hogy nem vagy-e kamu személy, és igazat írsz-e magadról (pl korod, lakhelyed, kinézeted.)

2016. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha valakivel élőben találkozom, akkor nem értem miért érdekli a facebookom. Az instagram nem jó nekik. :P
2016. szept. 16. 19:51
 4/11 Deniel9 ***** válasza:
Azért mert hogy bízzon meg valaki benned az a személy akivel te találkozni szeretnél ha nincs semmi bizonyítéka hogy "valós személy" vagy és nem egy pedofil állat aki a veséjét akarja. Hiába vagy a te esetedben egy szép 17 éves lány. Mostmár szinte az fb körül forog a világ és ha az nincs akkor = fake sok fiúnál. De létezik pl viber,skype ami még jó lehet facebook helyett ismerkedésre. 17/F
2016. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja,, ti félreértettetek. Én nem ismerkedem neten.


Velem ez úgy van, h pl. jóban vagyok egy sráccal, beszélgetek vele egy társaságban és elkéri a facebookomat. És amikor megtudja, hogy nincs, akkor már nem is annyira érdeklem.

2016. szept. 16. 19:59
 6/11 Deniel9 ***** válasza:
Akkor meg biztosan ilyen meleg beütéses a pali:D
2016. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki azon a k*baszott facebookon él. Mintha csak az létezne, ha meg lenne facebookod és melléd leülne akkor is a facen írna.
2016. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs ez lemaradt, 17F.

#7 voltam

2016. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En mar nem is hasznalom annyira csak chatre de arra ott van a Whatsapp is...
2016. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki az fb -t használja, az fb a fórum ahol mindenki elérhető, ahol mindenki kommunikál a másikkal, üzenetet hagy (régen ez volt a levél szerepe) meg ugye telefonálni/sms -t küldeni nem ingyenes

(Haladni kell a korral)

Habár azt én sem értem hogy csak azért mert nincs fb-d, azért miért kell otthagyni egy jó csajt, de ezt már csak az a tkeleötn fiú tudja aki otthagyott


F/17

2016. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!