Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hogy senkinek nem tetszek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy senkinek nem tetszek?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok. Sokan fiúk/lányok mondják, hogy nagyon szép vagyok, de senki nem mutat irántam érdeklődést. Néznek, vagy beszélnek rólam, de senki nem jön oda, hogy "szia vagy valami. Hogy tudnék pasit szerezni?

2016. szept. 17. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pacsit,pont így vagyok én is :D
2016. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
biztos csúnya vagy
2016. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy szep vagy, de az is lehet hogy a tobbiek megszebbek.
2016. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pl beszélgethetünk is. Nekem is azt mondják, hogy egészen jóképű vagyok, ozt mégsincs szerencsém.

16F

2016. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked tetszik valaki? Te mutatsz iránta érdeklődést? Ő ezt észre veszi?


Kezdeményezz te ;)


Ugyan ez van a másik oldalt is. Sok fiatalnak tetszik valaki, de nem tudja, miként kommunikálja ezt úgy hogy a másik 1 ne röhögje ki, 2 ne utasítsa vissza, 3 ő is érdeklődjön, 4 érdekes legyen a másik számára stb. Vary éppen tudja, csak izgul, ezért lefagy és emiatt tud mit mondani. Ezek az izgulások oda vezetnek, hogy nem mond semmit. És ez a legnagyobb hiba, mert ettől a másik nem fogja észre venni.


Ezek nagyon komoly gondok egy fiatal életében, hiszen ott a jó pasi/csaj és csak beszélni kéne vele. De nem megy.


Az ilyen beszélgetések megkezdéséhez kell önbizalom. Meg kell súgni az agynak, hogy a másik is ember és lehet ugyan olyan kíváncsi, mint te.



Egy kezdeti kedves köszönés után jó, ha a beszélgetés nem áll meg rögtön, ezért kérdezz valamit. Minél kevesebbet kell neked beszélni, annál kevésbé leszel izgatott.

Néhány témát tervelj ki elõre. Ezek vagy számodra közömbös, vagy számodra jól ismert témák kényelmesek lehetnek. Ez lehet: Közös tanóra, amit együtt tanultok. / Suli körüli történések. Stb...

Tartsd szóval különbözõ kérdésekkel, de ne legyen belõle interjú. Érdeklődés a másik iránt olyan, mint a törődés. Jól esik, ha kedves, de taszító, ha túl nyomulós.


Nem gond, ha lelépsz, mielõtt nagyon kínos lenne a szituáció, de mindenképpen valami kellemes dologgal és egy mosollyal köszönj el tõle:

- Örültem, további szép napot!

- Szép estét!

- Jó órát!


Ez egy kellemes kiinduló pontot adhat a következõ beszélgetéshez.



Ne feledd, nem baj ha picit izgulsz. Mindenki izgul. Lehet Õ is.

Néhányan aranyosnak és emberinek tartják ilyenkor az izgulást. Ha valami kínosat teszel, mosolyogj, rántsd meg a vállad. De ne add a hülyét! (és ne vidd túlzásba!)

Azt sem feledd, hogy amit belül érzel, nem mindig leolvasható az arcodról. Még akkor sem, ha a szíved a nyakadban kalapál, más azt nem hallja.


Szánd rá az idõd és szerezz gyakorlatot. Minden cikis döntésedet bocsásd meg magadnak. Mindenkinek vannak botlásai. És mindennél fontosabb: Érezd jól magad! :)

2016. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez rajtad is múlik...... úgy ahogy te sem mersz odamenni ahhoz aki tetszik neked, úgy ők sem mernek.... + nem várhatod el hogy mindig ők ismerkedjenek veled , néha te is odamehetsz hozzájuk :D
2016. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem küldözgeted ki a jeleidet:D Nem flörtölgetsz srácokkal, nem teszed oda magad eléggé.. Az nem elég, hogy csak jól kinézel, és várod hogy odajöjjenek, meg ilyenek, neked is oda kell tenned magad előtte. Kőkeményen szemezgess srácokkal, mosolyogj rájuk, csábítsd el őket. Nem kell odamenni beszélgetni hozzájuk, de flörtölgess velük.
2016. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldhetsz valamiféle képet priviben és megmondom mi a helyzet^^ 18L
2016. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segíthetek én is ha küldesz képet priviben :) (mindenféle hátsószándék nélkül, foglalt vagyok :D) 17/f
2016. szept. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A szemezés számomra sosem volt egyértelmű és a haj csavarás sem.

Ha ezt a másik nem veszi, attól még nem jelenti azt, hogy nem jössz be neki, vagy ne akarna megismerni, csak azt, hogy nem reagál a szuggesztív célzásaidra.


Mennyi lányt látok, aki csavarja a haját, vagy engem néz szempillát rebegtetve! Ha mindegyikhez odamentem volna ismerkedni, mára lett volna már jócskán priuszom pedofilia miatt, mert ezeket a, 5 évesek is csinálják.


Számomra ez nem egyértelmű közlés forma. De gyerekként ez nem könnyű, mert nincs megfelelő eszköztár. Sajnos magyar órán nem kommunikálni tanítanak.

2016. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!