Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek meg fiúkkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg fiúkkal? 15/L

Figyelt kérdés

Folyton azzal piszkálnak, hogy miért nincs már barátom... A helyzet az, hogy én nagyon is szeretnék, de sosem jön össze. A másik meg, hogy nem is nagyon szoktam beszélni fiúkkal... Mit tegyek?


Beszólásokat kérem mellőzni.



2016. szept. 17. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
pl, ha olyan a téma a környezetedben, ami téged is érdekel, vagy hozzá tudsz szólni, akkor megteszed.
2016. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És veletek hogy kell ismerkedni? Mert én még nem jöttem rá.
2016. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az más... A lányok várják, hogy a fiúk szóbaelegyedjenek velük vagy rájuk írjanak. Én már csak tudom. Ez nem nehéz.
2016. szept. 17. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az más... A lányok várják, hogy a fiúk szóbaelegyedjenek velük vagy rájuk írjanak. Én már csak tudom. Ez nem nehéz."

Ez nem nehéz :). Akkor, ezt a te részedről is megtudod tenni. Egyébként nehezebb, mint gondolnád. Én egy nagy dumás srác vagyok, és hát, amelyik lány bejön, annál szemtől szemben csukva marad a szám, ellentétben az utcán sétáló lányokkal.

2016. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azért ha én mennék oda valamelyik fiúhoz, akkor kapásból hülyének néznének, hogy mit keresek ott meg, hogy mit akarok. Ha meg ráírok akkor ugyanez van. Arról nem is beszélve, hogy le is screenshotolhatja és el is küldheti a haverjainak aztán meg az egész suli engem röhögne...
2016. szept. 17. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nem röhögne ki senki :D
2016. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hány lányra írtam már rá és valahogy eggyik se azt sugározta hogy várt volna vagy akarna velem beszélgetni vagy akármit is, egyszerüen ne tegyél semmi add magad érezd jól magad nevess sokat legyél kedves aranyos és hamarosan számos kérőd lesz és válogathatsz. Nem érdemes ezen parázni hogy nem beszélsz velük vagy h barátot kell szerezni. Amit viszont ne tegyél ne sminkeld magad halálra ne viselkedj úgy amilyen nem vagy ne vegyél fel olyan ruhákat amiből mindenhol kilátszól és ne élsz a facebook szerü oldalaknak/oldalakon és vadász likekokat.
2016. szept. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!