Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye normális ez? . Mert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye normális ez? . Mert a legtöbb fiú ismerősöm szerint nem vagyok komplett. Ugye tényleg normális vagyok?

Figyelt kérdés

SZóval az évfolyamtársaim mindig a szexről beszélnek, meghogy mindig az a legfontosabb egy kapcsolatban...eleinte én is ezt mondogattam, de aztán én nem így érzek, majd mondtam, hogy szerintem ez nem igaz...Ők néztek rám hülyén, hogy nem akarnék e azzal a lánnyal b*szni, akibe szerelmes vagyok...És akkor mondtam, hogy nem, mert én nem csak szexet szeretnék, hanem én egy rendes, hosszan tartó kapcsolatot...meg ha a csaj kérdezné, én akkor is megváratnám a szexel minimum 18 éves korunkig, erre, pedig az a csaj, akibe szerelmes vagyok, hozzám jött, ogy nem akarok e vele lefeküdni - később elmondta, hogy ez egy teszt volt...- erre é nemet mondtam, mire mindenki kinevetett, hogy mekkora egy balfék vagyok...Szerintetek ez normális?


F/14



2016. szept. 19. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2016. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?!
2016. szept. 19. 19:40
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te vagy a normális.
2016. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj meg, de sík hülye vagy ha azt hiszed hogy te vagy az aki nem normális.

Nagyon aranyos dolog egyébként, hogy így gondolod :) A barátnőd szerencsés lesz :) 14/L

2016. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy normális vagy, és maradj is ilyen! Hidd el, a lányok (nem a r*bik!) értékelni fogják, hogy érzelmes és értelmes vagy!
2016. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sens0r ***** válasza:
Detto! 14/F
2016. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan te se gondolhatod, hogy majd 14 évesen megmondják az élet igazságát...
2016. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
xDDD ekkora balekot mint te már bocs haver EZ NEM NORMÁLIS!
2016. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

nyugi van :D bárcsak ilyen gondolkodású lenne a legtöbb fiú/férfi:)

ha pedig a csaj tesztelget, akkor szerintem tudod te is, hogy nem kell vele foglalkozni

2016. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez aranyos:)
2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!