Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem arra hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
pár hónapja szakított velem a barátom és azóta nem tudok ismerkedni egyszerűen nem megy nem találok olyan fiút vagy nem tudom mikor az exemet megismertem olyan könnyen ment most meg egyszerűen nem tudok... elég arrogáns természetem van ez a domináns típus vagyok vagyis olyan fiuk jók nálam akik küzdenek értem meg mindig keresnek volt barátom is ilyen volt ez a könyörgős típus de mostanában facen is csak olyanokkal beszélek akik ugyanolyan arrogánsak mint én és ez nem jó... mi lesz velem nem lesz már soha senkim? :(
2016. szept. 21. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb találsz valami Papucsot aki annak is örülni fog ha csak ránézel...
2016. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem addig jó ha mindig keres az adott "barátod" mármint érted :D És ismerkedésnél meg legyél laza mármint nem úgy értem,hogy egy bunkó,paraszt hanem csak add magad és kész :D Mert ha most így rágörcsölsz ,hogy most nem jönnek úgy a fiúk akkor tényleg csak szarabb lesz és csak elhiteted magaddal ,hogy senkinek nem kelessz ;) 15/F
2016. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az is csoda hogy egy ilyet talaltal. Szerintem nincs 2 ember a vilagban.


Egyebkent te nem dominans tipus vagy hanem onbizalomhianyos ribi.

2016. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3. Gratulálok egy tök ismeretlen embert csak úgy leribizel ez is mutatja ,hogy ilyen sok nethuszár van GYK-en...
2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"3. Gratulálok egy tök ismeretlen embert csak úgy leribizel ez is mutatja ,hogy ilyen sok nethuszár van GYK-en..."


Te hogy nevezned azt aki a pinajaert cserebe konyorgest es csodalatot ker?

2016. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hasonlítasz ezek szerint az exemre, miért lett vége amugy? kiváncsi vagyok hogy hasonlo e az eset
2016. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribi igaz hogy kicsit önbizalomhiányos vagyok de erről is csak a ribik tehetnek akik egésznap a plázában meg a korzóban meresztik a seggüket és a legtöbb pali ezekre hajt...azért lett vége mert gyerekes volt nagyon és mindenen behisztizett
2016. szept. 21. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:
már a fiu volt gyerekes és hisztizett be? és neked nem volt semmi sticklid?
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen ő volt gyerekes
2016. szept. 21. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
És azért mert gyerekes és hisztis volt szakított veled? Ez a kép nehezen jön nekem össze. Nem lehet hogy te is hibás voltál ebben vagy abban?
2016. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!