Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék hasonló érdeklőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hasonló érdeklődési körű emberekkel találkozni?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves fiú vagyok és valahogy nem nagyon találkozom olyan emberekkel akiknek hasonló érdeklődései lennének mint nekem. Max neten tudnék találni, de nem bízom az ilyenekben, akárki akárkinek mondhatja magát. Lehet éppen egy teljesen más emberrel beszélek.

A lényeg, hogy nagyon nagyon odavagyok az animékért, nem mindig szoktam sokat beszélni, inkább elvagyok magamban, szeretek mindenfélét főzni, állatimádó vagyok, érdekel a politika, nyitott vagyok mindenfelé, szeretek inkább komolyabban beszélgetni az emberekkel értelmes témákról, egyáltalán nem járok bulizni, soha nem is voltam, nem is érdekel. Volt már jópár ember akiben csalódtam, éppen ezért nehezen tudok megnyílni mások előtt és nehezen tudok kezdeményezni, max csak akkor ha muszáj.

A környezetemben csak saját magam ellenetetjeit látom. Kicsit rossz, hogy őszinte legyek, mert néha jó lenne ha valaki itt lenne mellettem.


2016. szept. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondocon? Vagy más animés találkozók?
2016. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A politika pont nem érdekel, de a többi, amit írtál abban eléggé hasonlítunk..olyan rossz, hogy nincsenek ilyen emberek a környezetemben a bátyámon kívül.. 😢😢

A Mondocon meg drága, meg amúgy sem mernék odamenni egy random emberhez csak úgy..

16l

2016. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!