Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék Introvertáltbó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék Introvertáltból, Extrovertált?

Figyelt kérdés

Pszichológus tud ebben segiteni? Esetleg sajatmagamon tudnek e segiteni?


18/L



#lány #emo #visszahúzódás #intro #extrovertált #elegem van h lúzer vagyok
2016. szept. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha:D Hát egyrészt közel sem biztos hogy introvertált vagy attól, hogy keveset beszélsz. Véleményem szerint akit zavar, hogy introvertált jellemzői vannak, azok inkább extrovertáltak, mint introvertáltak.(nem bizonyított tény:D) Egy introvertált szerintem elvan a maga világában, nem is szeretne olyan lenni, mint a legtöbb állandóan beszélő emberke.


Rám is jellemző volt, hogy introvertáltan viselkedtem, de most már nagyobb csoport szinten is felszólalgatok, idegen emberekkel is ha egy társaságba kerülök én kezdeményezem általában az ismerkedést, bár bizonyos helyzetekben azért még vannak bennem félelmek.


De mondom egy introvertált szerintem alapjáraton introvertáltan szeretne viselkedni, egy extrovertált meg maximum csak fél extrovertáltként viselkedni, mert nincs önbizalma, történtek vele rossz dolgok, amiért nem meri kiereszteni azt ami benne van. Az introvertáltak, meg nem is akarják kiereszteni, ők inkább saját magukban rendeznek le mindent:D Történt veled olyasmi, hogy pl a szüleid mindig félbeszakítottak, sose hallgattak meg, vagy nem is beszélnek veled, barátaid sose vettek komolyan, kifigurázták a beszéded, vagy ilyesmi? Mert akkor csak a rossz környezetek erőltették rád, hogy hülye vagy ha beszélsz. Ezt éreztették veled. Tehát buta extrovertáltnak tituláltak(mintha képtelen lennél így funkcionálni), és ezt te elfogadtad, így az introvertált jelzőit vetted magadra:D Nálam legalábbis ilyesmi problémák voltak, mert régen emlékszem imádtam beszélni, de történtek dolgok, és magamba fordultam. Ilyenkor fogadd el, hogy nem veled volt/van a hiba, hanem ők élték ki rajtad a saját problémáikat, nyomorukat. Tehát nem a te lényeddel volt problémájuk, hanem saját magukkal:)

2016. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. És fél éve pszihológushoz járok. Nekem elég sokat segitett, de persze nekem nem csak ez a problémám.

De azóta elég sokat változtam ezen a téren jó irányba.

2016. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem bírtam nem észrevenni az "elegem van hogy lúzer vagyok" címkét.

Miért gondolod ezt magadról?Mások gondolják ezt rólad?


Őszintén szólva nagyon sok ember jár a cipődben (ijesztően sok),szóval nem veled van a hiba.Nem lehet,és NEM IS KELL megváltoztatnod magad teljesen.Ha nem szereted a tömeget/nagy társaságot/bulikat/koncerteket,ha kínos,akkor nem mész el rájuk aztán kész.

Amúgy ha hiszed ha nem,tudsz magadon segíteni.Nem egy nagy dolog,csak pontosan kell tudni hogy miben szeretnél javulni.Írj egy privátot,ha esetleg jobban érdekel a téma,pár éve ezzel foglalkozok (saját magamon "kísérletezek" persze).

2016. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok, és imádom.

Nehéz a barátkozás, új emberekkel ismerkedés, de ha valaki megakar ismerni, az megtud. Szerintem kevesebb barátom van, de több igazi, mint az extroveltáltaknak.

2016. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te nem vagy introvertált, hanem félénk extrovertált.
2016. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!