Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék? /Szerintetek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? /Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves vagyok, elég nagy a baráti köröm, sok mindenkivel jóban vagyok, általában jól kijövök akárkivel, de. Soha nem volt még párkapcsolatom, ugyanis eddig két srác volt, akovel összejöttem volna, de egyik sem akart kb a harmadik találkozás után semmit, mert úgy gondolták nem vagyok alkalmas kapcsolatra. Aztán a napokban beszélgettünk pár haverral, és ők azt mondták, hogy lehet azért, mert, ha beszélünk az olyan mintha valamelyik haverjukkal beszélnének. Olyan dolgokkal is szoktam viccelődni, amikkel a "fiúk szoktak" és ez sok mindenkinek nem bejövős. Viszont én így vagyok önmagam, ha nem ilyen lennék, akkor nem érezném magam jól, tehát akkor majd az lesz a "baj". Kérdésem tehát, hogy szerintetek is lehet ez gond, vagy egyszerűen várjak türelmesen, és majd jön valaki.

2016. okt. 1. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre szoktam mondani, hogy döntsd el, mi a jobb: megjátszani magad, és együtt lenni olyannal, aki igazán nem is téged szeret, hanem egy szerepet, vagy önmagadat adni, és legfeljebb nem lesz annyi hódolód, mint ha megjátszanád magad, de aki szeret, az önmagadért fog szeretni.

És egyébként semmivel nem vagy még elkésve. :)


U.i.: van, aki bármit megadna egy ilyen laza lány ismerettségéért.

2016. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne várj. Keress egy fiút. Járj bulizni meg olyan helyekre ahol sok tipusú srác megfordul így könnyen megtalálod a neked megfelelőt. Amúgy nyugi. Nem mindig mennek elsőre a dolgok egy kapcsolatban. :)
2016. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze... Jó leírni így, csak valójában a fiúsabb, "vagányabb" lányok nem léteznek... te is helyesen leírod, de nem hiszem, hogy ez lenne az igazság... már csak azt hagytad ki, hogy túlnyomóan fiú haverjaid vannak csak stb...


Add magad mindenképpen, rohanni meg nem kell sehova sem hidd el. Járj el esetleg küzdő sportolni vagy kimondottan olyan programokat keress ahol ha megismersz valakit adott legyen a téma.


" Olyan dolgokkal is szoktam viccelődni, amikkel a "fiúk szoktak" " Pedig számomra nehezen értelmezhető... Nem hiszem annyira más lenne a két nem humora a disznó vicceket leszámítva. Sőt megmerem kockáztatni a lányok jobban eltudnak valakinek az előnytelen dolgain / tulajdonságain röhögcsélni...

2016. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem állt szándékomban "felvágni" semmivel, ha esetleg így értelmezted a dolgot. Ezért írtam idézőjelet a fiúk szoktak részhez, ezt a barátaim mondták egy beszélgetés alkalmával, lehet én fogalmaztam rosszul a kérdésben. Elgondolkodtam ezen a dolgon, és egyszerűen csak kiváncsi voltam más véleményekre. Nem adtam hozzá vagy vettem el semmit a történtekből.

2016. okt. 4. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkaptad, bocsi kicsit valószínű nálam csúszott félre....

Add magad, ha ilyen vagy hidd el, eltelik egy két év és kapósabb leszel mint a divat pics@'k...

2016. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!