Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk: mennyire tudtok elképzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: mennyire tudtok elképzelni hosszú távú kapcsolatot egy elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak akiknek bejön vagy tetszik, ha egy lány nagyon duci. De van akit ez nem zavarna hosszabb távon sem? Vagyis nem csak "azért" kellene?

2016. okt. 19. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek duci a felesége nem is kicsit és már tizenX éve házasok.
2016. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem "azért" kellene. Ha neked "csak", akkor ez van. Szerintem hosszabb távon ritka mint a fehér holló. Ugyanis nekem hiába tetszik, ha közvetlen közelről számtalan "gondba" futottam bele. Így maradt az "azért".
2016. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudsz elképzelni vele hosszútávú kapcsolatot ne kezdj vele. Ha meg a kapcsolat alatt hízott el, elég szemétség lenne elhagyni, mert akkor egyértelmű hogy csak a külseje miatt szeretted és az első "akadálynál" elhagyod. Mellesleg ugyanúgy lefogyhat ahogy meghízott.
2016. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 October15 ***** válasza:
72%

3.: Miből következtetsz erre?


Nyilván van olyan aki eltudja képzelni, ha egyszer "azért" kellene neki akkor hosszabb távra miért ne? Ha alaphangon tetszik neki akkor nyilván egy normális kapcsolat esetén sem fog hirtelen problémát jelenteni nem?

2016. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha én is túlsúlyos lennék akkor nyilván nem lehetnék egészséges testalkatúval, így ez maradna. De mivel sportoló vagyok, hozzám hasonlóra vágyom külsőre is.


Ezzel szerintem mindent elmondtam. (inkább őszinte vagyok mint álszent kedves)

2016. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem a molettebb lányok jobban tetszenek, de az is sokat számít, hogy mennyire elhízott az illető, én abszolút eltudok képzelni egy hosszú távú kapcsolatot egy molettebb lánnyal.


20/f

2016. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagyon duci relatív, de pl randiztam husi lánnyal akivel nem jött össze ő nem érezte a szikrát, de annak ellenére hogy a vékonyabb a zsánerem, el tudtam volna vele képzelni hosszú távon teljesen.
2016. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha bejönni bejön, akkor igen, ez nem akadálya a hosszú távú kapcsinak :)
2016. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Quatermain ***** válasza:
Attól függ mennyire "duci", mert ha segges, nagy combok és van hasa, engem nem zavar, eltudok képzelni vele kapcsolatot hosszú távon, engem az ilyen lányok jobban vonzanak szexuálisan attól függetlenül, hogy én nem a külsőségekre megyek, hanem a belső értékekre, de ne legyen az én testsúlyomnak a kétszerese. Szóval ha magával ragad a kedvességével és normális, akkor maximálisan elfogadom hogy molett, semennyire sem akadályozná a kapcsolatot, ha mellettem hízik meg, akkor is.
2016. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja viselni a sulyát azaz megbarátkozott azzal,hogy ő egy kövér csaj akkor igen.

Ha folyton nyafog és fogyózik stb állandóan sulyával van elfoglalva akkor nem.

2016. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!