Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Nincs barátnöm és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnesz 16 kérdése:

Mit tegyek? Nincs barátnöm és szerintem nem is vonzodnak hozám a lányok.

Figyelt kérdés
Hogyan változtasak ezen? (Pedig vices vagyok sportos és kedves.)16F

2016. okt. 21. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
legyél egy sz*r bunkó g*ci, a kedvességet meg felejtsd el, bőven fiatal vagy te még ahoz hogy a lányok a kedvességet értékeljék, ha rám halgatsz a fiatal korodat nem a kedvességgel töltöd, hanem bunkózol a vak világba akivel lehet, úgy kefélhetsz egész nap mint a nyulak, ha bele untál lehetsz kedves és kereshetsz valami normális csajt.
2016. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
Ahogy írsz az a vicces max.
2016. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
91%
Nem egészen korrekt de háááááááááááát van abba valami amit az 1. mond. :D Bár inkább abból fakad, hogy a tizen x éves lányoknak a kedvességről alkotott fogalma minimum fura. :D Meg úgy általában a világról alkotott képük de az már más kérdés.
2016. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éppen azt akartam írni, amikor még csak a címet olvastam, hogy legyél humoros, bár a favicc pl. nem tartozik a humor kategóriájába. Az nem baj, ha kedves vagy, de ezt esetleg félreérthetik, úgyhogy csak normálisan viselkedjél, udvariasan, de ne legyél túl kedves. Az, hogy sportolsz, az jó, ilyen helyeken könnyebben találni lányt, de még fiatal vagy ahhoz, hogy komoly kapcsolatot kezdjél, jobb, ha egyelőre nincs is barátnőd, ráérsz majd úgy 18-19 éves korodban körülnézni barátnő után, addig inkább a fiú barátságokat ápold, mert ezek - ha jók - elkísérhetnek egy életen át, egy barátnő meg jön, aztán megy. És ne kapaszkodj, hogy legyen barátnőd, mert ez is látszik, és ez is taszító.
2016. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktál próbálkozni? Lányokkal beszélgetni? Elhívni őket? Ha nem akkor kezd el. Tapasztalj. Belefogsz jönni és megfogod érteni hogy hogyan működik ez. Idővel megtalálod önmagad és megtalálod a neked való lányokat. Próbálkozz, menni fog, hidd el belénk van ez kódolva.
2016. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem,hogy soha nem lesz barátnőm.

Aztán hirtelen,minden előjel nélkül egyszer csak találkoztam álmaim lányával,akinek bejöttem. 2 hét alatt egymásba estünk,és azóta is boldogok vagyunk.


Jönni fog az hidd el.

2016. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát probálkozak többet ez hasznos de nem tudom miröl bezsélgesünk. Mi az amiröl a lányok szeretnek beszélgetni?
2016. nov. 21. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármi ők is emberek ne gondold túl. A legjobb ha egymásról beszélgettek, amúgy lehetőleg ne untasd vagy fáraszd le erre figyelj.
2017. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!