Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit valtoztassak hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit valtoztassak hogy legyen egy baratom?

Figyelt kérdés
Lassan 17 eves leszek meg soha nem volt senkim,es elgge elszomorodtam emiatt,mert vagyok ra.Nagyon.Eddig nem talalkoztam senkivel akivel jol ereztem magam,vonzodtam volna hozza,de a fiuk sem erdeklodnek irantam.Probaltam en is ismerkedni,rairtam en is par fiura akit szimpatikusnak tartottam,de azok csak kihasznaltak volna,es igy megszakitottam a kapcsolatot,nincs szuksegem ilyesmire.Sportolok,szep arcom van,persze nekem is vannak hibaim amit elfogadtam,ezzel kell egyutt elnem meg nagyon sokaig.Nem szeretek elsietni dolgokat,lassan nyilok meg emeberek fele,felek a csalodastol,nagyon,szoval igy vedekezem ha jol gondolom :) Nem tudom mi lehet a baj velem,lehet nagyon sok baj van velem,de altalaban megkuzdok a celjaimert,es most ez lenne hogy valtoztassak.Lehet nagyok az elvarasiam?Szeretnek egy sportos fiut,legyen szamomra vonzo ennyi kinezetre,belso pedig legyen kitarto,ne siessen a kapcsolatal,figyelmes,vedelmezo,segitokesz,motivalo,pozitiv..ex nagy elvaras lenne?Le kene adjak az elvarasimbol?Segitsetek kerlek!!Hiaba kerdem anyukam vagy baratnoim segitseget,hogy mi a baj lehet velem,azt mondjak nincs,de akkor megis miert nincs senki mellettem? :( 16/lany

2016. okt. 23. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyrnek elvárásaid egy fiútól. Mondjuk készíts magadnak egy ideált. És az alapján nézd meg a fiúkat. De amúgy ne légy szomorú, legalább nem vagy az a ribi akinek mindennap más pasija van :)
2016. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi :) igazabol nekem nincs idealom kinezetre aki megtettszik megtettszik,csak legyen sportos,mivel imadok sportolni jo lenne valakivel egtutt csinalni :)
2016. okt. 23. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy képet tudnál mutatni?

Nem lehet így választ adni

2016. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló korú vagyok mint te. Ugyanez a helyzet nálam is csak fordítva (a nemek tekintetében). Valószínűleg a személyiséged illetve az elvárásaid olyanok hogy sokaknak nehéz megérteni. Ez nem a te hibád.
2016. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek senkinek kepet mutogatni magamrol!!
2016. okt. 23. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj
2016. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy el olvastam a rövid kis sztorid azonnal rá ismertem fiatal éveim lányaira akik állandóan el hesegettek, hogy nem vagyok elég jó nekik aztán folyamatosan csak b*,aztán fel is hagytam a csajozassal. Nektek lányoknak azonnal kell a zsizsegés ott lent különben esélyt sem adtok a srácoknak. Fogadok hogy már biztos több olyan srác is volt körülötted aki a tenyerén hordozott volna életed végéig, csak ugye nektek mindig a bőr kabátos macsó kell aki motorral jár...
2016. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tevedsz! :) nekem nem olyan srac kell akit te leirtal vagy te elkepzelsz hogy nekem kene.Nem az en stilusom! :) Es megnyugtattlak hogy alig volt par srac akinek kellettem volna(az okot en sem tudom!).Sokat probalkoztam hogy olyan sracnak felketsem az erdeklodeset aki szimpi volt, ha sikerult is,csak arra utaltak a beszelgetesekben hogy ezt jo lesz megdugni.Nem!Ez nem igy mukodik!En nem erre vagyom :) en nem ilyen vagyok es sajnalom hogy interneten keresztul,ugy hogy nem ismersz iteltel el :) :/
2016. okt. 25. 20:00
 9/9 anonim válasza:
Ha szeretnél, írj. :) 17/F
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!