Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbántott egy csaj, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott egy csaj, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Régóta írogattam Facebookon egy csajjal,nagyon jól el tudtunk beszélni bármirő.Nem lakik messze és vannak közös ismerőseink is,de sosem találkoztunk.Én beleszerettem,és hosszú idő után elhívtam egy talira az őszi szünetben.Ő visszautasította,mondván "nincs ideje" (kézilabdás). Azon összevesztünk és azóta nem is beszélünk.Most átverve érzem magam,de még mindig szeretem.Mit csináljak?Keressek mást?Van erre egyáltalán jó válasz???

Én 16,ő 15.



2016. nov. 10. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Inkább úgy tűnik, hogy te bánthattad meg, bár ennyiből nem derül ki.Vitatkoztatok, kérj bocsánatot és próbálj vele ismerkedni, ha annyira szereted.Ha nem akkor meg felejtsd el!Azt pedig úgy tudod, hogy lekötöd magad valamivel.
2016. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ez olyan mintha én írtam volna :D

Hát szerintem még próbálkozhatsz nála de ha másodjára is nemet mond akkor hagyd, keress mást

17/F

2016. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Kicsit elírtam,mert az összeveszés után mindjárt ki is békültünk,de mivel nem tudnánk találkozni ezért "elváltunk"
2016. nov. 11. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát tereld el a figyelmedet, próbálj meg mással foglalkozni, régi barátok felkeresése, szoba kitakarítása. Ha most kicsit békén hagyod, lehet hogy ő is rájön, hogy hiányzik neki a társaságod és megkeres. Ha nem, akkor másra kell figyelni. Idővel elfelejted.
2016. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!