Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányok, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok, szerintetek normális az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Felvázolom az egészet, és aztán döntsétek el kérlek normális e az egész.

Na, ott van a barátom, 21 éves és tegnap kiderült, hogy szűz még, mármint tényleg.

Elvileg a nyáron vesztette el, ráadásul egyszerre egy tucat lánnyal egymás után de tegnap kiderült, hogy nem csinált velük semmit csak próbált menő maradni, meg úgy tettetni, hogy felnőtt KÖZÉNK :D

Szóval igen, szereztünk neki csajokat, és kiderült, hogy amikor meglátta az elsőt meztelenül behúzta a vészféket és inkább csak beszélgettek.

Persze azon felül, hogy ez önmagában is abnormális cselekedet, de közben szerelmes egy lányba, rettentően de nem is akarja megszerezni, még egy lépést sem mozdít mert szerinte nem olyan amiről álmodott.

Mármint nem olyan kislány akivel társasozhat, akivel videó játékozhat, beöltözhet dilisnek és a közeli erdőben szerepjátékozhat.

Szerinte hiába a női karakter a mai lányokat nem érdekli az ilyesmi:

https://www.youtube.com/watch?v=T5Xx3MdqdgM


Valami ilyet vár, de ilyen valószínűleg nem is létezik, ő is az a ritka fajta aki képes volt még idén is 6 évesek beleélő képességével bepisilni a Függetlenség napja 2-n.

De ettől függetlenül teljesen normális, mármint attól függetlenül, hogy főleg anyukája dönt abban mit hord elég jól néz ki a csajok szerint, legalábbis egyik barátnőm aki vele volt múlt héten Pesten azt mondta 10-ből 6-7 lány megnézte magának.

Szóval nem egy nyomira kell gondolni, inkább egy Damon Lindelof kinézetű arc kopaszság nélkül, de egyszerűen az ilyesfajta dolgok, mint csajozás végképp nem érdeklik.

Már azon gondolkodik szüzességi esküt tesz, mert mindenkinek csak ilyen kalandok kellenek.

Ő meg képtelen ilyenekbe belemenni, még ha elé teszik sem, mert erre is van magyarázat:

-ha egyszer teszem azt dolgozna egy Pixar mozin mint látványtervező nem lenne lelke gyerekek tömkelege előtt úgy állni és mutatkozni mint valaki, akinek titokban 100 nője volt már :D

Bár ahogy elnéztem régebben milyen állapotok ilyen filmstúdiókon belül, na kb; oda is való.

Szóval normális ez? Vagy van olyan lány aki tolerálja az ilyen gixeres elméket? XD


2016. nov. 15. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ez a viselkedes a normális,nem az,hogy egy buliban megdugsz 6lanyt minimum. Én ilyen tipusu fiukkal szoktam járni,olyannal,akirol kiderul hogy egy buliban minden not felcsinal,szoba se allok.szóval igen,normális, szerintem jól teszi ezt.a mai fiuk tobbsege peldakent feltekinthetne ra szerintem:)
2016. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális. Épeszű lány ilyenekre vágyik. Én barátom is hasonló, nincs ebben semmi beteges, hűséges lesz ennyi.

Nehogy szuzessegi fogadalmat tegyen lesz neki valo csaj.

Raadasul a legjobb csajokat az ilyenek szoktak kifogni nemhogy a Pixar-nal dolgozni.

Ennel jobbat kitalalni se lehet, a baratnoje, felesege marha mazlis lesz szerintem ugyhogy ne adjon fel semmit.

2016. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép barát vagy
2016. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Véletlenül nem meleg?😕
2017. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!