Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel 2. ig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 2. ig jártam egy osztályba és ovodában is csoporttársam volt. Ő elment másik iskolába és megtaláltam valamelyik nap facebookon és bejelöltem de nem igazolt vissza. Ezek után érdemes megprobálni ráirni hogy miujság vele?

Figyelt kérdés
Amiért nem vagyok biztos benne hogy jo ötlet az az gogy mem igazoét vissza

2016. nov. 19. 17:10
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy még nem nézte a facebookját, vagy nem emlékszik rád :) Szerintem várj vele egy kicsit, hátha. Ha meg nem, akkor írj rá nyugodtan, hogy te vagy az a régi osztályból stb stb. Ha így se ír vissza, akkor engedd el...
2016. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Lehet nem emlékszik a nevedre.
2016. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokszor nem törődnek az emberek azzal ha idegen ír rájuk. Esélyes, hogy nem emlékszik rád, bár attól függ mennyi idősek vagytok (mennyi idő telt el azóta). Vannak emberek akiknek nem jó a név és arcmemóriájuk. Na meg lehet, hogy sokat változtál. Néha nehéz megismerni az embert ha a legutóbbi kép ami megvan róla az 6-7 éves korból való.

Azért én megpróbálnék írni neki, de nem értem miért olyan fontos, hogy ismerősök legyetek.

2016. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!