Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nem volt még barátnőm, amit az önbizalomhiányomnak (is) köszönhetek. Volt 1-2 próbálkozásom, de azok mondhatni kudarcot vallottak. A kommunikációs kézségeim szemtől-szemben nem valami jók, kiskoromban logopédushoz is járnom kellett, 1-2 szóba most is beletörik a nyelvem, de csak nagyon ritkán. A másik problémám az, hogy sose kaptam semmilyen visszajelzést a külsőmet illetően. Jó, persze a rokonok mondják, hogy "milyen jóképű fiú lett" , de ugye ez nem mérvadó, mivel szerintem elég elfogultak. A testalkatommal nincs baj(szerintem) :174 cm, 64 kg, inkább soványnak mondanám magam, mint izmosnak. Ezek a dolgok bőven elegek ahhoz, hogy ne merjek odamenni a lányokhoz. Tudnátok adni tanácsokat, hogy hogyan tudnám orvosolni az önbizalomhiányt?

2016. nov. 19. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
élettel. a rokonok véleménye nem számít, senkié se számít csak a hozzáállásod számít!
2016. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmar nehogy mar amiatt hogy par szot nem tudsz kimondani feljel :D nekem tetszett egy csaj azt nem tudta kimondani hogy "eukaliptusz" oszt akkor mivan? :D szard le :D mellesleg szerintem nem rossz alkat ez siman bejohet a csajoknak foleg manapsag a cingar sracokat szeretik isten tudja miert :D
2016. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 18 éves vagyok, de lány változatban. Azzal, hogy sovány vagy szerintem nincs nagy gond. Elég sok veled egykorú fiú vékony, ami szerintem jobb mint a túlsúly. Kb minden tipusú fiúból ismerek olyant, akinek van barátnője, így csak a neked megfelelőt kell megtalálnod, aki elfogad és szeret. Ne gondolj szerelem első látásos dologra, mert azok a lányok, akik gondolkodnak nem fognak első pertől együtt lenni egy szinte ismeretlen fiúval. Inkább kísérletezz és figyeld meg a boldog párkapcsolatban élő srácokat, hogy hogyan érték el ezt, de hidd el, hogy az alap önbizalom kötelező, mert másként rosszul befolyásolhatja a kapcsolatodat ha az önbizalomhiányod miatt folyton féltékeny vagy és szinte sehova se engeded a barátnődet a felügyeleted nélkül.

Nálatok nem tudom milyen a baráti vagy osztályközösség, de nálunk általában a jó haverok folyton piszkálják egymást, így normális, hogy nem dícsérgetik ha jól áll az új frizurája. A mi korunkban sajnos amugy is kevés párkapcsolat marad meg életvégig, mert még változunk és nem tudjuk mit akarunk igazán. Szóval csinálj amit szeretsz, figyelj az érettségire, a lányokkal légyj kedves, de ne nyomulós és menni fog.

2016. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem akkor jön amikor nem görcsölsz és nem számítasz rá. Mindig ezt mondják szóval biztosan így is van. És ne másnak akarj megfelelni hanem önmagadnak. Ha önmagadnak megfelelsz más is máshogy áll hozzád.. meg még valamit akartam irni de elfelejtettem. Majd ha eszembejut leirom:)

16/l

2017. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!