Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félénk lányként milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk lányként milyen módon tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti nem beszélek túl sokat, max akkor ha muszáj vagy kérdeznek. Igyekszem azért többet beszélni nyilván csak nehezen megy. Amúgy sem gondolom magam túl szépnek - bár pár ember szerint az vagyok - de nem érzem, hogy vonzó lenne a külsőm. Voltak, akik amúgy már próbálkoztak nálam, de mind visszautasítottam, mert nem túl nyomulósak voltak és nem találtam meg bennük a tulajdonságokat, amiket keresek. Pl legyen tájékozott, az alap dolgokkal tisztában legyen (értem itt ezalatt hogy tudjon helyesen írni, vagy tapasztaltam azt is hogy nem volt tisztában hogy az országunk körül milyen országok vannak és hogy hívják őket valamint hogy mik a fővárosaik, meg azt sem tudta leírni, hogy Dublin). Nem muszáj hogy minden témához hozzá tudjon szólni, mert én sem tudok meg szerintem az emberek többségénél vannak olyan témák, amikben kevésbé jártas. Nálam az is plusz pont ha szereti az állatokat. Nem zavar, ha vega, sem az ha cigizik (max napi 1-2 db-ot elszív), csak rám ne próbálja erőltetni. Egyrészt a vega életmódot nem tartom túl jónak, mert akárki akármit mond, minden ember számára szükséges a hús bármilyen formában. Ennél már csak az röhejesebb, ha a gyereküket is így nevelik. Másrészről van a családomban egy folyamatosan dohányzó ember, szóval már hozzászoktam, de undorodom a szagától és nem szeretem ha mellettem csinálja. Éppen ezért mondom, hogy csak azt viselem el, ha 1-2 db-ot szív csak el egy nap.

Az is fontos számomra hogy legyen kedves, ne féljen kimutatni az érzéseit, mondja el mindenről őszintén a véleményét, ne rajtam vezesse le a feszültségét, tartsuk egymást tiszteletben, ne hazudozzon, ne legyen ok nélkül bunkó.

Nos, szerintem ezek teljesen alap dolgok, de mégsem találok egy ilyen embert. Mint mondtam a kinézetem nem nagy szám. Az eredeti hajszínem amúgy világos barna és a végei szőkék voltak és sokan mondták, hogy szép hajam van, de engem is elkapott ez a fessük be a hajunkat őrület aztán lettem vörös, amit meguntam, így vissza lett festetve hasonlóra, mint az eredeti hajszínem, szóval most arra várok, hogy kikopjon. A szemem színe pedig hát... sokan érdekesnek találják :D Van hogy zöld, van hogy zöldes-kékes, van hogy zöldes-kékes-szürkés. Nem tudom mitől függ.

Na mindegy, mindezektől függetlenül nem tartom magam szépnek sőt sok embertől megkaptam, hogy ronda vagyok. Szóval önbizalmam az 0, visszahúzódó vagyok, de egy kis idő után ha az ember szimpatikusnak tűnik, akkor megnyílok.


2016. nov. 23. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok ember lesz rajtam kívül, aki ezt elolvassa :D kár, hogy visszafestetted a hajad :/ a vörös az jobb :D, persze kinek mi jön be, lehet borzalmasan állt neked. Amúgy a leírásban nem is a kérdést fejtetted ki, hanem azt, hogy milyen srác kell neked.. Mennyi idős vagy? Szoktál-e sportolni? a csoportos mozgás összehozza az embereket, szerintem ott igazán könnyen lehet ismerkedni, vagy menj el Mondoconra :D
2016. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszahúzódó és csöndes vagy akkor próbálj meg neten ismerkedni/beszélgetni emberekkel, itt vagy akár máshol. Igaz én fiú vagyok de én is kissé visszahúzódó nulla önbizalommal és nekem is itt sikerült találnom valakit :)
2016. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ha szeretnèl barátkozni akkor nekem nyugodtan írhatsz:)

16/L

2016. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Végre egy lány, aki mindenféle bunkóval nem jönne össze, csak mert jól néz ki. Én is az intelligens embereket szeretem, és magamat is annak tartom. Ha van kedved beszélgetni, írj! :)
2016. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szívesen ismerkednék veled, de sajnos számomra fontos, hogy a leendő barátnőm helyesen tudja a mondatközi vesszőket használni. :(

Továbbá fontos, hogy legyen meg a természettudományos alapműveltsége, tudja, hogy mi a különbség a glükóz, szacharóz és fruktóz között, ne tévessze össze az acetilént az etilénnel, ha felnéz este az égre, képes legyen megkülönböztetni a Marsot az Antarestől, valamint ismerje a felhőfajokat.

Mondjuk ezek tök alap dolgok lennének, de mégsem találok ilyet, te is már az első feltételnél elbuksz.

2016. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki ennyi szövegtől megijed, már eleve rossz:)) Amúgy nem állt rosszul, csak egyszerűen meguntam, meg rájöttem, hogy annyira nem tetszik nekem ez anszín.

Másrészről nem sportolok, de régebben igen. Most már sajnos nem tudok bizonyos dolgok miatt.


Neten nem ismerkedem, max csak beszélgetek, de azt is ritkán, mindenképpen élőben fogok majd próbállozni de azért kösz :)


Drága utolsó, mivel gyorsan és sokat írtam, ezért nem nagyon figyeltem oda, hogy mikor írok vesszőket, de általában odafigyelek. Másrészről egy teljesen reális, az alapvető műveltséghez hozzátartozó dolgokat írtam. Mérhetetlen primitívségre utal, ha valaki mondjuk 20 éves kora felett sem képes magát rávenni arra, hogy megtanuljon normálisan írni.

2016. nov. 23. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mérhetetlen primitívségre utal, ha valaki mondjuk 20 éves kora felett sem képes magát rávenni arra, hogy megtanuljon normálisan írni."

Egyetértek. Ehhez pedig a központozás helyes használata is hozzátartozik. Az igényesség meg valahol ott kezdődik, hogy a nyilvánosságnak szánt szövegben betartjuk a magyar helyesírás szabályait.

2016. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, gondolom ezt akarod hallani, de akkor sajnálom hogy nem figyeltem oda eléggé :DD De az sem eléggé korrekt, hogy ezalapján ítélsz, de a blogomat speciel nem láttad. Honnan tudod hogy ott nem tartom be?
2016. nov. 23. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kimaradt - hány éves vagy?
2016. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Firedoom ***** válasza:
A blogodba szivesen beleneznek, ha megengeded.
2016. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!